Tydzień Grubego

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Grubego

Post autor: Anonymous » 23 listopada 2007, 9:50

No to zaczynamy! Nazywam sie Dawid, jestem z Bielska! Pytajcie, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 23 listopada 2007, 10:36

Witaj Gruby :)

1. Co myślisz w sprawie rozmieszczenia w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej ? Jesteś za czy przeciw :D
2. Czy zdążymy z wybudowaniem stadionów, i autostrad na Euro 2012 ? :lol:
3. Lubisz krupnik :evil:
4. Czy grozi nam Armagedon ? :lol: :lol:

Gruby fote daj :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 listopada 2007, 16:56

janek pisze:1. Co myślisz w sprawie rozmieszczenia w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej ? Jesteś za czy przeciw :D
2. Czy zdążymy z wybudowaniem stadionów, i autostrad na Euro 2012 ? :lol:
3. Lubisz krupnik :evil:
4. Czy grozi nam Armagedon ? :lol: :lol:

Gruby fote daj :)
ad.1 Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale na szybko odpowiem że przeciw!
ad.2 Mam nadzieję!
ad.3 Lubię!
ad.4. ...Worms Armagedon :)

Jak znajdę odpowiednią to zamieszczę!
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 23 listopada 2007, 17:01

gruby pisze:ad.3 Lubię!
A ja nienawidzę :obiad: :zygi:

:spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 23 listopada 2007, 17:05

janek pisze:
gruby pisze:ad.3 Lubię!
A ja nienawidzę :obiad: :zygi:

:spoko:
Ja też nie lubię :)

Jakie książki czytujesz? Jakiś ulubiony tytuł?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 listopada 2007, 19:35

jck pisze:Jakie książki czytujesz? Jakiś ulubiony tytuł?
Rzadko mam czas na czytanie książek, ale ostatnio nie rozłączam się z "turbo Pascalem". Lubię także książki o tematyce II Wojny Światowej, np. Inny Świat Grudzińskiego.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 listopada 2007, 7:11

Jakiej muzyki słuchasz?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2007, 7:37

Jak u Ciebie z pająkami :kukacz: ?
Alf

Post autor: Alf » 24 listopada 2007, 7:47

gruby pisze:Lubię także książki o tematyce II Wojny Światowej, np. Inny Świat Grudzińskiego.
Inny Świat to temat łagrów i zdziczenia "obyczajów" Jest to książka w kanonie lektur obowiązkowych. Czy uważasz że takie książki powinny być lekturami i kształtowały, bądź co bądź młode pokolenia młodzieży?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2007, 9:14

Mosorczyk pisze:1. Czego nie lubisz na forum?
2. Który zjazd według Ciebie był najlepszy z Twojego punktu widzenia (ocena wynikająca z relacji)?
3. Czego się boisz najbardziej?
4. Który szlak uwielbiasz najbardziej?
5. Sentymentalne schronisko?
6. Miałeś jakiś wypadek w górach lub poza nimi?
7. Co w życiu źle a co dobrze wspominasz. Do czego byś wrócił najchętniej?
8. Z kim chciałbyś się spotkać z forum?
9. Które tematy na forum Cię nie interesują?
10. Czy zrobiłeś coś w swoim życiu czego teraz byś nie zrobił?
11. Które pasmo górskie lubisz najbardziej?
12. Pracujesz/studiujesz?
13. Co robisz poza górami?
14. Jeśli byłeś na Orlej Perci to jak oceniasz trudność tego szlaku?
15. Jakie dziewczyny Ci się podobają?
16. Masz dziewczynę?
17. Twoje marzenie górskie?
Ad.1 Użytkowników Widmo, czyli rejestrują się i znikają
Ad.2 Niestety nie byłem na żadnym (ale mam nadzieję że w przyszłym roku się to zmieni) ale bardzo zaciekawił mnie 4 w Tatrach i 6 z Jelinkeim ;]
Ad.3 Policji drogowej ;]
Ad.4 Czerwony z Bielska na Klimczok! Zdecydowanie najczęściej nim chodzę, ponieważ mam bardzo blisko i znam go na pamięć ;]
Ad.5 Często bywam na Szyndzielni, choć bardzo lubię Halę Boraczą.
Ad.6 Tak, zimą złamałem rękę. Były to moje pierwsze kroki na desce, ale zniechęciłem się i zawsze chętnie jeżdzę na desce lub nartach!
Ad.7 Póki co nie mam złych wspomnień. Najchętniej to wróciłbym do rejsów żeglarskich na mazurach, które organizowane były w szkole średniej!
Ad.8 Ze wszystkimi ;]
Ad.9 Te w których piszę! Turystyka, Tatry, Wyprawy i relacje...
Ad.10 Nie uczył bym się jeździć na desce na lodzie ;]
Ad.11 Beskid Śląski i Żywiecki, ale bardzo lubię także Tatry
Ad.12 Studiuję
Ad.13 Ze sportów to lubię żeglarstwo, piłkę nożną, rower, a zimą narty i deska
Ad.14 Niestety nie byłem
Ad.15 Inteligentne i zgrabne
Ad.16 Aktualnie nie
Ad.17 Narazie Rysy

MałaBee pisze:Jakiej muzyki słuchasz?
Wszystko co wpada w ucho;] Lubię muzykę klubową, ale także polski i zagraniczny rock, czasami HH, ale żadko

Jak u Ciebie z pająkami :kukacz: ?
Nie boję sie ich i nie brzydzę się nimi, ale nie lubię jak są w moim domu. Potrafię wziąć takiego do ręki i wyrzucić za okno! :twisted:

Inny Świat to temat łagrów i zdziczenia "obyczajów" Jest to książka w kanonie lektur obowiązkowych. Czy uważasz że takie książki powinny być lekturami i kształtowały, bądź co bądź młode pokolenia młodzieży?
Tak. Jednocześnie jest to bardzo ciekawa i interesująca lektura, którą każdy powinien znać. Wiedza historyczna szczególnie z zakresu II W.Ś. nikomu nie zaszkodzi! Właśnie przez tą wiedzę w przyszłości takie sytuacje mogą się nie powtórzyć.

Na następny tydzień niech się przygotuje Mooliczek
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 24 listopada 2007, 9:21

Zatem nawiązując do lektur: które byś wyrzucił i dlaczego, a które lekturami nie są a być powinny?
gruby pisze:Na następny tydzień niech się przygotuje Mooliczek

Dobry wybór :D
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2007, 11:52

jck pisze:Zatem nawiązując do lektur: które byś wyrzucił i dlaczego, a które lekturami nie są a być powinny?
Wyrzucił bym Ferdydurke Gombrowicza, Szewców Witkacego i na pewno Krzyżaków, bo się tego czytać nie dało!
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 24 listopada 2007, 14:27

Witaj ponownie.

1. Masz patent żeglarza ?
2. Które jezioro lubisz najbardziej.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2007, 17:31

janek pisze: 1. Masz patent żeglarza ?
2. Które jezioro lubisz najbardziej.
Ad.1 Tak, patent żeglarza jachtowego
Ad.2 J. Żywieckie - najbliżej położone jezioro w okolicy i chyb anajładniej położone w Polsce (z tych żeglarskich), a na Mazurach to bardzo lubię Jezioro Nidzkie, a w szczególności zatokę Zamordeje koło Karwicy. Piękne tereny, cisza, spokój, mały ruch żeglarski!
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 25 listopada 2007, 14:19

Czy jest jakiś inny sport, którego nigdy nie uprawiałeś a chciałbyś spróbować? Dlaczego?
Jeśli czytałeś Dotknięcie Pustki/ oglądałeś Czekając na Joe jak oceniasz postawę Simona Yatesa?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
ODPOWIEDZ