Tydzień Pete'a

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 października 2007, 17:50

Pete pisze:. Mi natomiast się wydaje, że tu jestem bardziej aktywny. Ostatnio mniej działam na beskidzkim
Wielki plus dla Ciebie :spoko:

Pete pisze:7. Myślę, że moja aktywność nie ogranicza się do wytykania błędów. Można to zobaczyć choćby po ilości postów.
No fakt w końcu to Twoje relacje tu najwięcej zajmują :spoko:
Pete pisze:Jeśli Cię czymś obraziłem kiedyś na forum MałaBee to bardzo przepraszam.
Ależ skąd. Niczym mnie nie uraziłeś. Szczerze to nawet o tym nie pomyślałam :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 października 2007, 18:09

Pete pisze:. Nie miałem.
Dziwne to. Nigdy nie miałeś żadnej wpadki w życiu ani w górach ani nigdzie indziej :shock: :?: :?: :?: Czy wszystko to co robisz jest starannie przemyślane i nigdy nie popełniłeś żadnej gafy? :D

Jak to zrobiłeś że wybiłeś się z tłumu tej nazwijmy to szczerze głupiej młodzieży, którą interesują tylko gry komputerowe, alkohol i narkotyki (przynajmniej u nas tak jest więc takie jest moje zdanie). Co Cię tak pociągnęło w te góry? Czy masz równieśników co mają takie same zainteresowania lub wogóle czy oni mają jakieś zainteresowania. Pytam bo w dzisiejszych czasach na pytanie zadane młodzieży szkolnej: Jakie masz zainteresowania usłyszę odpowiedź: yyyyyyyy....,eeeeee.... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 października 2007, 20:20

Pete pisze:5. Mi natomiast się wydaje, że tu jestem bardziej aktywny. Ostatnio mniej działam na beskidzkim
Gdzie Ci lepiej :D? Tylko wal szczerze. Co Cię tu boli na tym forum, a co na tamtym forum?
Pete

Post autor: Pete » 08 października 2007, 21:06

MałaBee pisze:
Pete pisze:. Nie miałem.
Dziwne to. Nigdy nie miałeś żadnej wpadki w życiu ani w górach ani nigdzie indziej :shock: :?: :?: :?: Czy wszystko to co robisz jest starannie przemyślane i nigdy nie popełniłeś żadnej gafy? :D

Jak to zrobiłeś że wybiłeś się z tłumu tej nazwijmy to szczerze głupiej młodzieży, którą interesują tylko gry komputerowe, alkohol i narkotyki (przynajmniej u nas tak jest więc takie jest moje zdanie). Co Cię tak pociągnęło w te góry? Czy masz równieśników co mają takie same zainteresowania lub wogóle czy oni mają jakieś zainteresowania. Pytam bo w dzisiejszych czasach na pytanie zadane młodzieży szkolnej: Jakie masz zainteresowania usłyszę odpowiedź: yyyyyyyy....,eeeeee.... :D
To znaczy są tacy, którzy mają jakieś zainteresowania typu sport, historia, muzyka itp..., ale są tacy co żyją tylko z gier komputerowych i nic innego się dla nich nie liczy. Znajdziesz też takich, co lubią sobie popalić. U mnie w szkole nie jest tak źle. Gorzej bywa z zachowaniem w szkołach wielkomiejskich. Tam to już kompletne dno. Ciężko znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach.
Pete

Post autor: Pete » 08 października 2007, 21:12

Belissima pisze:
Pete pisze:5. Mi natomiast się wydaje, że tu jestem bardziej aktywny. Ostatnio mniej działam na beskidzkim
Gdzie Ci lepiej :D? Tylko wal szczerze. Co Cię tu boli na tym forum, a co na tamtym forum?
Trudno porównać. Tam jestem rok, tu pół roku. Są zupełnie inni ludzie, równie fajni (miałem okazję poznać kilkunastu na żywo, tutaj tylko kilku jak dotychczas). Myślę, że tu gadamy bardziej luźniej. Na beskidzkim bardziej trzymamy się zasad. Przede wszystkim piszą tam ludzie z większym doświadczeniem i dlatego może Was to dziwić kiedy piszę, że robię mało tras w górach...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 października 2007, 21:45

No Pete Ale Cię te kobity obskoczyły :twisted: :twisted: :twisted: Nie zazdroszczę :twisted:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 08 października 2007, 22:56

No Pete Ale Cię te kobity obskoczyły
mirkow bo Pete młody jest. Nie to co my... troszkę starsi, ale duchem młodzi :twisted:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 października 2007, 7:18

MałaBee pisze:Czy wszystko to co robisz jest starannie przemyślane i nigdy nie popełniłeś żadnej gafy?
Ale na pytanie raczej nie odpowiedziałeś :)
Pete pisze:Przede wszystkim piszą tam ludzie z większym doświadczeniem i dlatego może Was to dziwić kiedy piszę, że robię mało tras w górach
eeee nie masz co się martwić. Nie trzeba szpanować na siłę (mówię tu o tych "doświadczonych"). Ważne że robisz to co lubisz a nie że "ktoś" ma tam więcej przechodzone.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2007, 9:58

Królik pisze:mirkow bo Pete młody jest. Nie to co my... troszkę starsi, ale duchem młodzi
No,duchem to ja mam 18 latek ;) Gorzej z ciałem :twisted: :twisted: :twisted:
Pete

Post autor: Pete » 09 października 2007, 14:58

MałaBee pisze: 1 Czy wszystko to co robisz jest starannie przemyślane i nigdy nie popełniłeś żadnej gafy?
MałaBee pisze: eeee nie masz co się martwić. Nie trzeba szpanować na siłę (mówię tu o tych "doświadczonych"). Ważne że robisz to co lubisz a nie że "ktoś" ma tam więcej przechodzone.
1. Jestem też bardzo poukładany i myślę, że to co robię jest przemyślane. Nie ma np. takich sytuacji, że opracowuję trasę, dojeżdżam na miejsce i szlak jest gdzie indziej :D

A co do tego szpanowania to nie występuje ono ani tu ani na Forum Beskidzkim. Przeglądam czasem inne fora i trudno znaleźć na nich podobną atmosferę co na tych dwóch, bo tam ludzie się kłócą, wyzywają się, wyśmiewają się...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2007, 19:06

Pete pisze:Jestem też bardzo poukładany i myślę, że to co robię jest przemyślane. Nie ma np. takich sytuacji, że opracowuję trasę, dojeżdżam na miejsce i szlak jest gdzie indziej
A poza górami jak z tym jest :D??
Pete

Post autor: Pete » 09 października 2007, 19:34

Belissima pisze:
Pete pisze:Jestem też bardzo poukładany i myślę, że to co robię jest przemyślane. Nie ma np. takich sytuacji, że opracowuję trasę, dojeżdżam na miejsce i szlak jest gdzie indziej
A poza górami jak z tym jest :D??
Podobnie :D. Ale dręczycie mnie dziewczyny tym pytaniem ;).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2007, 19:38

Pete pisze: Ale dręczycie mnie dziewczyny tym pytaniem .
No to pomęczę dalej :P
A więc czy nie pozwalasz sobie na odrobinę szaleństa i zawsze wszystko jest u Ciebie poukładane :D :?:
Pete

Post autor: Pete » 09 października 2007, 19:48

To zależy od nastroju, ale jak już mówiłem 3 razy przeważnie jestem poukładany :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 października 2007, 19:50

Dzięki za odpowiedź :D
ODPOWIEDZ