Tydzień Pete'a

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

Post autor: Pete » 23 marca 2008, 11:55

Dariusz Meiser pisze:Piotrze - powiedz mi jedną rzecz.
Jak to możliwe, że w tak młodym wieku masz już tak bogate turystyczne doświadczenie ?
Jestem naprawdę pod wrażeniem :spoko:
To głównie za sprawą bliskiej odległości do gór - w Beskid Mały niecała godzinka jazdy samochodem. Nie mówię, że jestem co weekend w górach, choć latem się zdarza, ale staram się tam być przynajmniej raz na miesiąc. Najczęściej są to wycieczki jednodniowe. Zaczynało się od Beskidu Małego, Żywieckiego oraz Śląskiego i potem coraz dalej na wschód. A np. w Bieszczady trafiłem rzutem na taśmę. W 2005 byłem na takiej niezobowiązującej wycieczce w Górach Stołowych - spodobały mi się tamtejsze skałki i w ogóle ten zakątek Polski i tak wciągnęły mnie Sudety. Bywały też Góry Świętokrzyskie 2 razy. Przyznam, że muszę odświeżyć trochę Tatry. Ostatni raz tam byłem w 2003 i jeszcze dużo trzeba tam zobaczyć, poza tym wreszcie muszę się wziąć za Słowację. Ale przyznam, że jestem bardziej beskidnikiem i te góry są mi najbliższe. Będąc w górach staram się też być na wszelakich imprezach i uroczystościach. W wolnych chwilach często zaglądam do "Atlasu Gór Polskich" (jest on wyjątkowo pomocny, bo zawiera mapy ze wszystkich pasm górskich w Polsce co do jednego )- a nuż ustalę jakąś fajną trasę. W zeszłym roku padł mój rekord - byłem ponad 30 dni w górach w ciągu całego roku, przez co przeżyłem wiele niezwykłych chwil, nabyłem nowego doświadczenia, a także poznałem w górach wspaniałych ludzi. :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2008, 13:41

hej:) ja mam pytanie.

1. najpiekniejsze meijsce w gorach jakie widziałes i do jakiego chcialbys najbardziej powrocic.
2 gdzie była pierwsza bardziej powazna twoja wedrowka w gory, gdzie mozesz powiedziec poczułes strach
3. Jedna rzecz ktorej załujesz ,ze zrobiłes lub ,ze nie zrobiłes w zyciu
Pete

Post autor: Pete » 24 marca 2008, 16:27

Ania pisze:hej:) ja mam pytanie.

1. najpiekniejsze meijsce w gorach jakie widziałes i do jakiego chcialbys najbardziej powrocic.
2 gdzie była pierwsza bardziej powazna twoja wedrowka w gory, gdzie mozesz powiedziec poczułes strach
3. Jedna rzecz ktorej załujesz ,ze zrobiłes lub ,ze nie zrobiłes w zyciu
Witam Aniu :)
1. Trudno określić... Mam kilka takich miejsc. Wśród nich będzie na pewno Połonina Wetlińska, Słonecznik w Karkonoszach, Mały Staw w Karkonoszach razem z Samotnią, wodospad Siklawa w Tatrach, okolice Babiej Góry również :)
2. Zdecydowanie Świnica - 7 lat temu
3. Póki co nie mam czego żałować - jeśli już to są to rzeczy błahe. Żałuję, że czasem siedzę w domu, zamiast być w górach, albo żałuję, że nie jestem na jakimś spotkaniu/zlocie w górach...
David

Post autor: David » 24 marca 2008, 16:43

2. Zdecydowanie Świnica - 7 lat temu
Miałes 8 lat jak właziłeś na Świnice :olaboga:
Nie bałeś się :?: :kukacz:
Pete

Post autor: Pete » 24 marca 2008, 18:03

David pisze:
2. Zdecydowanie Świnica - 7 lat temu
Miałes 8 lat jak właziłeś na Świnice :olaboga:
Nie bałeś się :?: :kukacz:
Odpowiedź w pytaniu Ani :zoboc: Tak jakoś wyszło. Powiem, że wtedy byłem mało świadomy tego, gdzie idę. Ale mimo to sporo pamiętam z tej wycieczki... :lol:
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 30 marca 2008, 22:16

Pete gdzie twoja rodzina mieszka :?: Na jakiej ulicy.Ja mieszkam na 26 marca.Jak twój wujek się nazywa i na jakiej kopalni pracuje :?:
Pete

Post autor: Pete » 30 marca 2008, 22:44

...
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2012, 0:01 przez Pete, łącznie zmieniany 1 raz.
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 31 marca 2008, 1:18

Szczerze mówiąc niewiele :( Na jakiej kopalni pracuje :?: Jako kto pracuje.Może bliższe dane. Może znam twoją rodzinę :?:
Pete

Re: przedstaw się

Post autor: Pete » 01 kwietnia 2008, 16:32

mirek pisze:Szczerze mówiąc niewiele :( Na jakiej kopalni pracuje :?: Jako kto pracuje.Może bliższe dane. Może znam twoją rodzinę :?:
Jak nie znasz nazwiska to pewnie nie skojarzysz o kogo chodzi... :)
Mirek

przedstaw się

Post autor: Mirek » 02 kwietnia 2008, 0:05

Masz rację :spoko: Na kwk Marcel raczej nie pracuje :( Pozdrowienia :spioch:
ODPOWIEDZ