Tydzień Ice-Breakera

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pati

Post autor: Pati » 01 października 2007, 10:30

Ice-Breaker pisze:zamiast trzymać poreczy to żem sie trzymoł kasownika bus zachamowoł i żem wyrwoł kasownik razym z kablami
Moja koleżanka opowiadała mi, że też miała taki przypadek :) (wyrwanie z flakami :lol: )
Nie widziałam niestety na żywo :( To musiał być niezły widok :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2007, 22:16

Jutro sie hajtom tak że nowe życie ale jo byda tyn som :D A jak ino bydzie gryfno pogoda za tydzień to jada z moja babą na tradycyjny spacerek wisła głębce - stozek - soszów - czantoryja - Ustron polana.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 05 października 2007, 22:56

Ice-Breaker pisze:Jutro sie hajtom
Jeronie chopie no to moc nojlepszego. Niy pytom czymu, bo przeca wiysz co robisz.
A jak ino bydzie gryfno pogoda za tydzień to jada z moja babą na tradycyjny spacerek wisła głębce - stozek - soszów - czantoryja - Ustron polana.
No to bydziecie mieli fest wypasiono poślubno podróż. Fajnie. Gratuluja ze całego serca. :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2007, 8:54

Jo tysz kiepsko godom ale nich Ci sie Wiedzie ! :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2008, 13:27

od pewnego czasu szykuję sie do bycia tatkom :). Bajtel czy dziołcha bez różnicy po górkach będą śmigać - dopilnuje tego. Ostatnio kompletny brak czasu - mieszkanie typowe rodzinne życie i robota - mało czasu na wypady. Ale jada do przodu nie do tyłu :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 czerwca 2008, 20:05

Ice-Breaker pisze:Ale jada do przodu nie do tyłu
I do Góry :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 czerwca 2008, 14:10

janek.n.p.m pisze:I do Góry
Racja :)
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 11 czerwca 2008, 23:17

jo mieszkoł na Halembie 25 lot na grubie 7 lotek harówy ,ale fajnie było potym była Bykowina a teraz zaś spadom na Halemba moze sie znomy z widzynia ksywa podkerom mnie znają Alan
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2008, 14:04

ZJAWA pisze:moze sie znomy z widzynia ksywa podkerom mnie znają Alan
może i sie znomy z widzenia ale nie umia sie łebie poszperać. Jo mieszkoł na halymbie 27 lot a tera mieszkom u mietlowicach czyli kochłowice tam mom chałpa. napewno sie trefnymy kajs
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 12 czerwca 2008, 15:57

podskocz na Przystań pogadać browara się napić od piątku tam siedza rola organizatora I Zlot Motocyklowy Ruda Śl
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 listopada 2008, 13:02

Wczoraj o 16:50 przyszła na świat moja Córka i zostałem szczęśliwym Tatuśkiem. Ostatnie dwa miesiące poszły na solidne przygotowania w chałpie a teraz już czekam na maj aby wybrać się z żonką , córką na Łysą Górę w Śląsko-Morawskim Beskidzie.
Pati

Post autor: Pati » 12 listopada 2008, 13:14

Gratulacje :) Jak ma na imię?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 12 listopada 2008, 15:05

gratuluję :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 12 listopada 2008, 16:56

Wielkie Gratulacje :)
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 listopada 2008, 20:50

Ice-Breaker pisze:Za tydzień czyli 6.10.2007 Biera ślub.
...powodzenia i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
ODPOWIEDZ