Tydzień Ice-Breakera

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Ice-Breakera

Post autor: Anonymous » 28 września 2007, 21:34

Co prawda jestem już na forum ale jeszcze się dokładnie nie przedstawiłem
Więc - Nazywam Krzysztof Kuc i jestem Z Rudy Śląskiej. Pracuje na KWK Halemba. Za tydzień czyli 6.10.2007 Biera ślub.

Góry to pasja od małego - po ojcu -ojciec był przewodnikiem w Karkonoszach - Sudetach beskidach itp więc mam to po nim. Po za tym lubię odwiedzać miasta i miasteczka. Mam jeszcze hopla na punkcie piłki nożnej ale to efekt treningów na które chodziłem. Jeśli rozchodzi się o moje zdjęcie to znajduje się w relacji z wyprawy w niżne tatry.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 września 2007, 23:35

1. to jak żesz rudy to za kim kibicujesz ;)
2.wiela mosz lot
3. łobstawiosz w profie ;)
4. kere pasmo górske Ci najnardzi pasie?
5. szkryflosz czasem libsbriefy do swoji lipsty?
6. podej rozmiar szczewika:P
7. I co Ty chopie robisz????? ślub????????????????!!!!!!!!!!!
potym jak siy zapytajom czy żeś widzioł baba z ciulem to Ci pedzom żebyś sie spojrzoł na zdjyncie ślubne ;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 28 września 2007, 23:39

Ice-Breaker pisze:Jeśli rozchodzi się o moje zdjęcie to znajduje się w relacji z wyprawy w niżne tatry.
Wrzuć je po nicka... nie trzeba będzie szukać.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 września 2007, 14:38

kibicuja żabolom
lot mom 29
pasemko to BŻ
jo tam nigdy nie szkryflom żodnych liebesbrifóf do dziołchy - dla nie wtajemniczonych to - list miłosny tera je latwij przez sms
numerek harboła to 44
no a weselisko kutde trza wkoncu sie hajtnąc hałpa już stoi ino baby brak

zajeb fajowo ze keryś jestrze godo po naszymu
Anćla

Post autor: Anćla » 29 września 2007, 20:20

jak to się stało że są jednocześnie dwa tygodnie ? :)
skąd taki nick?
jaką porę roku lubisz najbardziej?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 września 2007, 20:45

Jaką porę roku lubię - Zima
Skąd taki nick - Ice - od lodu - Breaker lodołamacza - uwielbia chodzic jak jest zima
jak to się stało że są jednocześnie dwa tygodnie - kurde normalnie nad tym myśla i ny wim co mom odszrajbować bo normalnie żem chyba nie kapnoł pytanka :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 września 2007, 21:00

Jakiej muzy słucham - Lata 70 i 80
Czy planujesz bywać na naszych zjazdach? - jasne że ja - i to s moją żonką ale narazie ni mom czasu
Czy ufasz łańcuchom - Nie ufom ale dobrze jak są jakoś tak mi lepij
Moje marzenie - Przejść przez morze Lodowe
Lubie wszystko i wysokie i długie wędrówki
Moja najdłuższa wędrówka w szkole zawodowej nauczyciel zrobił nam cos takiego - Słowacki Raj + Tatry Niżne + Wielka Fatra + Mała Fatra i główny szlak czerwony pod wysokimy tatrami w sumie to było - 17 dni - chciałbym jeszcze raz
Forum - Nic mu nie brakuje - Jest The Best
Anćla

Post autor: Anćla » 29 września 2007, 22:28

Ice-Breaker pisze:jak to się stało że są jednocześnie dwa tygodnie - kurde normalnie nad tym myśla i ny wim co mom odszrajbować bo normalnie żem chyba nie kapnoł pytanka
luzik bo nie załapałeś o co chodzi w tej zabawie ale Ci wybaczamy a ja się cieszę że mam kompana :jupi:

gafa którą zapamiętałeś na całe życie ? :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 września 2007, 10:21

Ice-Breaker pisze:kibicuja żabolom
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i to mi się podobo :hura: :hura: :hura:
Alf

Post autor: Alf » 30 września 2007, 13:07

Mosorczyk pisze:
mirkow pisze:
Ice-Breaker pisze:kibicuja żabolom
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i to mi się podobo :hura: :hura: :hura:
Mi też :hura: :hura: :hura:
:evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 września 2007, 16:53

Ice-Breaker jak kibicujesz żabolom toś jes nasz ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 września 2007, 20:34

Mosorczyk pisze:Mi też
Mosorczyk Ty też kibicujesz Górnikowi,no to super :hura: :hura: :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 września 2007, 20:41

Ostatnio byłem z synem na meczu z Polonią,pierwsza bramka w 29sekundzie :shock: :shock: :shock: 15000 kibiców i wspaniała atmosfera na trybunach :hura: :hura: :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 października 2007, 10:06

Hoh od bajtla kibicuja Górnikowi jeżdża na wyjazdy jak mom czas tak że fan na maksa.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 października 2007, 10:16

A moja największo gafa hmmm trocha sie dzioło w moim zyciu ale np ostatnio z kumplem godalismy z kumpelami w busie jedna z nich chciała skasować bilet a że jo sie zamiast trzymać poreczy to żem sie trzymoł kasownika bus zachamowoł i żem wyrwoł kasownik razym z kablami a roz to kupili my pierdziaki w sklepie do jaj i w godzinie szczytu na wirku zdetonowalismy to w busie 146 tak zaczło capic ze wiekszośc ludzi wysiadła z autobusu -trocha potym nom było głupio
ODPOWIEDZ