Tydzień Grzegorza

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 31 sierpnia 2007, 0:16

Mosorczyk

1. Jako że nie mogę odpowiadać to czy szlak na Starorobociański nie wydawał Ci się lekko "upierdliwy" i uciążliwy ?

Upierdliwy może nie, ale uciążliwy na pewno przez to grząskie i niezbyt utwardzone podłoże. Ale za widoki ze szczytu i nie tylko zrekompensowały wszystko :)

2. Jak myślisz czy nasze Starorobociańskie brzoskwinie już wyrosły ?

Myśle, że już kiełkują.

3. Na który szczyt byś nie poszedł już drugi raz?

Z reguły nie lubię powtarzać szczytów, ale myślę że kiedyś i tak nadarzy się jakaś okazja pójścia innym szlakiem lub o innej porze roku więc na razie nie wypieram się żadnego.

4. Dlaczego nie lubisz Łodzi?

Mam kilka niemiłych wspomnień z tym miastem. Więcej opowiem w pytaniu Belissimy.

5. Czy stało Ci się kiedyś coś poważnego - mam na myśli wypadki, itp.

Nie. No może raz mi pękły widełki trzymające przednie koło od roweru i przy sporej prędkości przeleciałem przez kierownice. Jakimś cudem jednak szczęśliwie wylądowałem i skończyło się na zadrapaniach.

6. Czy przybędziesz na nasze Wielkie Ogisko Klubowe 2007?

Chciałbym, ale jeszcze nie jestem pewien na 100% więc nie obiecuje.

7. Kogo byś chciał najbardziej zobaczyć na naszym zjeździe - z tych nieobecnych?

Belissime i MałąBee

8. Czy kiedyś Twój plecak "wgniótł" Cię w ziemię Jeśli tak to ile ważył?

Przeważnie noszę ciężki plecak, nigdy nie wiadomo czy halny nie zawieje... Ale dla lepszego samopoczucia nie ważyłem go nigdy.

9. Czy w góry zabierasz dużo rzeczy, które potem były całkiem nie potrzebne?

Zawsze zabieram statyw na aparat, który nie zawsze wykorzystuje i polar oraz kurtkę nawet w upalne dni :) Ale wole dmuchać na zimne... ;)
Ostatnio zmieniony 04 września 2007, 8:14 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 31 sierpnia 2007, 0:42

Belissima

hehehe co masz do mojej Łodzi ?

Łódź to miasto moich studiów. Wydaje mi się miastem zaniedbanym i niebezpiecznym. W bardzo ruchliwym miejscu przed samym wejściem do uczelni ktoś włamał się do samochodu mojego kolegi, zniszczył drzwi i ukradł aparat. Poza tym denerwuje mnie tam brak nazw ulic na rogach skrzyżowań, przez co ciężko się po niej jeździ nawet z mapą jeśli ktoś jedzie pierwszy raz i nie zna topografii miasta. Ma też oczywiście zalety jak np. Ulicę Piotrkowską i Manufakturę, ale te wady troszkę ją przyćmiły w moich wspomnieniach.

Przegiąłeś kiedyś z czymś?

Czy przegiąłem, myślę że raz przegiąłem z alkoholem i nie pamiętam jak trafiłem do domu. Więcej się to nie powtórzyło :)

Jesteś przesądny?

Nie jestem.

Czego się boisz najbardziej?

W sumie to się nie boję i nie jestem strachliwy tak że nic mi do głowy nie przychodzi.

Jakiej muzyki śłuchasz?

Lubię słuchać rocka. Im cięższy i więcej gitary elektrycznej a zarazem mocniejsze brzmienie tym lepiej ;)

Z pewnością masz największy wkład w rozwój naszego klubu. Jak pomagasz Adminowi i jak wogóle tu trafiłeś ?

Czy największy wkład to nie wiem. W każdym razie pomagam jak potrafię. Najczęściej służę pomocą przy fotografiach, przesyłając mu swoje zbiory zdjęć oraz czasem coś doradzę co warto zmienić na stronce ewentualnie dodać a co jest zbędne. Czasem pomagam zorganizować też zjazdy poprzez pomoc w ułożeniu programu. Jeśli chodzi o moje wstąpienie do klubu to trafiłem tu przez przypadek. Po zjeździe klubowym w Lipnicy Admin wpisał się do księgi gości na stronie naszego urzędu gminy, zostawiając adres do strony klubu. Ja kliknąłem na linka i już tutaj pozostałem :)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 31 sierpnia 2007, 9:10

Mosorczyk

1. Co myślisz o klapkowiczach na Babiej i poza nią?

Jeśli klapkowicze wychodzą na ścieżkę do parku to nie mam nic przeciwko, ale jeśli wychodzą na szlak Babiej Góry lub inny stromy szlak to myślę, że są to bardzo nieodpowiedzialni ludzie. Często się zdarza że później takich ludzi GOPR musza zwozić ze szczytu bo skręcili nogę itp.

2. Ile wtedy miałeś na liczniku jak jechałeś po mnie na Krowiarki (bo 150km/h to chyba minimum ).

No bez przesady, na zakrętach zwalniałem do 120km/h :D A tak serio to starałem się jechać przepisowo :)

3. Czy chciałbyś zobaczyć jeszcze raz tego "niedźwiedzia" którego widzieliśmy przed Markowymi Szczawinami ?

Takiego nie, ale z prawdziwym chętnie bym sobie zrobił zdjęcie ;)

4. Jakie masz zdanie o tej grupce, którą mijaliśmy na Akademickiej Perci?

Za bardzo chyba nie wiedzieli gdzie i po co wychodzą. Kolejny przejaw głupoty i brak odpowiedzialności.

5. Czy ufasz mocno łańcuchom i klamrom?

Oj ufam mocno, jak na razie żadna mnie nie zawiodła, a ludzie różnie… :)

6. Czy zdarzyło Ci się spać gdzieś poza domem w środku jakiejś puszczy ?

Spałem kilka razy pod namiotem ale dosyć blisko cywilizacji. W środku puszczy to nie, ale myśle że warto spróbować :)

7. Jakie było Twoje pierwsze wrażenie wchodząc na szczyt Babiej Góry o 2.00 w nocy zielonym szlakiem z Lipnicy?.

Było cudownie i liczę, że to jutrzejsze zrobi na mnie jeszcze większe. Te tysiące lamp z każdej strony BG, zarysy Tatr i innych gór, gwiazdy jak na „Madagaskarze”… Z dołu to wszystko jakoś inaczej wygląda.

8. Masz przepis na nocne tosty babiogórskie?

Tak. Często robie tosty, więc myślę że smakiem bym dorównał. W każdym razie tu nie chodzi o smak a miejsce i z tym byłby problem.

9. Czy lubisz lansik ?

Jeśli lansik nie ma nic wspólnego z cwaniactwem to może być. Jestem po szkole marketingu i znam się troszkę na reklamie więc potrafię to rozróżnić.


10. Czy lubisz Zawojan? Czy dalej istnieje brama między Orawą i Zawoją?

Nie mam uprzedzeń do ludzie ze względu na pochodzenie więc musiałbym brać po uwagę konkretnych ludzi. A odpowiedzialność za bramę jeśli jeszcze jakaś istnieje zrzuciłbym na Zawojan ;) Ale myśle że już nie jest tak źle skoro nawet gminy nasze już się potrafią dogadać…

11. Jaki sport lubisz najbardziej poza rowerem?

Uprawiać czy oglądać? ;)
Uprawiać: Narciarstwo, a ostatnio grywam w tenis ziemny.
Oglądać: Piłkę nożną i siatkówkę

12. Ile zdjęć już pstryknąłeś swoim aparatem?

Ile pstryknąłem to nie wiem bo sporo kasuje, w każdym razie na dysku pełnowartościowych zostało mi 16 tysięcy.

13. Czego byś najbardziej chciał dokonać w życiu?

Zwiedzić cały świat ;)

14. Podróż Twoich marzeń?

Dookoła ziemi…

15. W jakim najdziwniejszym miejscu się zatrzymałeś żeby... zrobić zdjęcie Babiej Góry (pomijając tą polną drogę na środku drogi przelotowej z Zubrzycy do Jabłonki) ?

Oj było tego sporo. Po prostu jak widzę jakąś super perspektywę to nie zważam na miejsce tylko się zatrzymuje i robie jej zdjęcie. Mam ich już sporo i każde inne. Może kiedyś zrobię galerie widoków na Babią Góre… ;)

16. Góra marzeń?

Na razie to Gerlach, ale jak już go zdobędę to Kilimandżaro robi na mnie ogromne wrażenie. Lubię góry pochodzenia wulkanicznego. Podobnie jak Ty więc może uda się nam go razem zdobyć...

17. Co myślisz o randce, w zimie na Babiej Górze ?

Zależy z kim? ;) Niestety nie mogę już się umawiać na randki, ale na jakąś romantyczną wyprawę z żoną to chętnie. Powiem szczerze, że nawet byliśmy na jednej ale nieźle wtedy przemarzliśmy i romantyzm prysł, zaczęła się grypa :) Ale co tam, najważniejsze, że zdjęcia zostały... ;)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 sierpnia 2007, 16:44

Te całe Manufaktury w Łodzi ta lekie przegiecie, on wcale nie są fajne tylko duże, tam nawet jak byłem tonie bylo wody w kiblu jak chcesz zobaczyć fajne centrum handlowe zapraszam do Poznania Stary Browar,
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 03 września 2007, 7:52

Nie, z obudowy jeszcze nie. Ale spoko to była tylko wersja beta. Już obmyślam wersje poprawioną z nadmuchem. Tylko obmyślam skąd energie do wiatraka znaleźć… Może z promieni słonecznych ;)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 03 września 2007, 7:56

Jesli chodzi o plecak to przygniótł mnie ostatnio doszczętnie. To było najcięższe wyjscie na Babią Górę w moim życiu...

P.S. Acha i jeszcze jedna moja wcześniejsza odpowiedź stała się już nieaktualna... Na naszym zjeździe spałem w środku "puszczy", co prawda nie sam ale odludzie było totalne z widocznością na 1,5 metra i temperaturą około 0. Więc jak widac marzenia szybko się spełniają :)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 września 2007, 19:57

1.Piliście coś na zjeździe ?
2.Czy uwazasz ze chlanie na szczycie Babiej to profanacja ?
3.Co myslisz w ogole o piciu alkoholu w gorach ?
4.Przywiazujesz duza wage do odziezy "gorskiej" ?
5.Czy Twoim zdaniem nie "jest" za duzo babiej gory na forum ?
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 04 września 2007, 8:05

Noel

1. Piliście coś na zjeździe ?

Tak, piliśmy grzańca przygotowanego przeze mnie z wytrawnego winka i specjalnych przypraw korzennych. Niektórzy mieli jeszcze piwko, ja niestety na dole nie pomyślałem a schronisko BV było już zamknięte :(

2. Czy uważasz ze chlanie na szczycie Babiej to profanacja ?

Myśle, że napić się piwka lub wina jeśli się zostaje na dłużej to nie. Ale chlanie do upadłego to na pewno profanacja.

3. Co myslisz w ogole o piciu alkoholu w gorach ?

Picie alkoholu w górach nie jest zbyt odpowiedzialne i taka chodząca teoria jak Ty powinna to dobrze wiedzieć. Zresztą co tu dużo pisać, mieliśmy ostatnio wybitny tego przykład.

Link: http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=563

4. Przywiazujesz duza wage do odziezy "gorskiej" ?

Staram się, ale nie ze względu na mode tylko na komfort i bezpieczeństwo.

5. Czy Twoim zdaniem nie "jest" za duzo babiej gory na forum ?

Myśle, że Babiej Góry nigdy za dużo :) Kiedyś mi się tak wydawało, ale dzięki Adminowi na nowo się w niej zakochałem. I przez ostatnie pół roku więcej się o niej dowiedziałem niż przez całe życie.
Zresztą na forum po kolei jest opisywana każda góra która poznajemy. A że najczęściej jesteśmy na Babiej bo mamy prawie wszyscy najbliżej i najdogodniej dojechać to tak wyszło…
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 04 września 2007, 8:20

Mosorczyk

Ty i Asia tworzycie, jak dla mnie, niezwykłą parę.
Jak Wam udaje się żyć ciągle w takiej zgodzie po tylu latach?
Czy się wogóle kłóciliście kiedyś?

Też myślę, że ja i Asia to niezwykła para. Przede wszystkim oboje kochamy góry i lubimy w nich przebywać. Najbardziej lubimy wyprawy samotnie we dwoje. Wtedy mamy czas na wspólne rozmowy i to nas łączy jeszcze bardziej. A za 2-3 latka może będziemy chodzić już w trojkę… kto wie ;)

Jeśli chodzi o kłótnie a raczej nazwał bym to różnice zdań to zdarza się nam to czasem, ale to chyba normalne w stosunkach między dwoma osobami, na dodatek płci przeciwnych ;) Na szczęście to zjawisko u nas nie występuje za często i jeśli już to szybko umiemy się dogadać, przeprosić i pogodzić :)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 06 września 2007, 8:04

Dzisiaj mija mój tydzień, więc do odpowedzi na kolejne pytania typuję
Belissime.

P.S. Dziękuje wszytkim za pytania, nieźle się przy niektórych ubawiłem ;)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 21 marca 2008, 9:06

Mosorczyk pisze:Sorry, że tak po bandzie, ale i Ty musisz przejść przez L_STANDARIZE v 1.0, 2.0 i 3.0
Wszytko rozumiem - dziś Wielki Piątek, a to ma być moja droga krzyżowa od Ciebie? ;) :lol:
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 21 marca 2008, 9:28

Dzięki. Siąde nad tym w wolnej chwili :)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2008, 9:34

Gdzie odpowiedzi? :D
Jak tam w Lipnicy się żyje? Brakuje Ci trochę miasta i cywilizacji?
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 01 kwietnia 2008, 22:45

Belissima pisze:Gdzie odpowiedzi?
Będą niedługo - wymagają głębszych przemysleń :)

Belissima pisze:Jak tam w Lipnicy się żyje?
Żyje się dobrze tylko Babia Gora wszytko zasłania ;)

Belissima pisze:Brakuje Ci trochę miasta i cywilizacji?
Do miasta zawsze można dojechać, a cywilizacja też dotarła :)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 kwietnia 2008, 11:25

Grzegorz pisze:Będą niedługo - wymagają głębszych przemysleń
Poczekamy :)
Grzegorz pisze:Żyje się dobrze tylko Babia Gora wszytko zasłania
:lol: takim to dobrze...
Grzegorz pisze:Do miasta zawsze można dojechać, a cywilizacja też dotarła
To już ;)?
ODPOWIEDZ