Tydzień Mariusza G.

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2011, 15:23

Mariusz G. pisze:Film : "Cztery pokoje" Q.Tarrantino ( uwielbiam czarny humor )
:spoko: :spoko: :spoko:
1.wymień 3 ulubione filmy lub więcej
2.Jakiej słuchasz muzyki?
3. Masz jakiegoś zwierzaka?
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 09 marca 2011, 17:22

Mariusz G. pisze:Chyba ten jak Poznaniacy wynalezli drut... W innej wersji Krakusy. Ale to wszyscy znają
Dlaczego tak sądzisz? :kukacz:
kris75 pisze:2 Czy lubisz roladę wołową (skład ogórek kiszony +słoninka+papryka)
Mariusz G. pisze:W Wielkopolsce bez papryki , ale za to dużo ostrej musztardy.
Moja musi być koniecznie z kawałkiem chleba i ewentualnie z cebulą. Mniam mniam.
Mariusz G. pisze:Reklamy nie mają na mnie wpływu
Podobno nie ma takich ludzi - jedynie ten wpływ jest mały lub duży. Np. kupując pastę do zębów, proszek do prania, czy inny dowolny towar nie kierujemy się aktualną reklamą, ale jednak wybieramy jedynie spośród oferty firm znanych z reklamy.


Moje pytania:
1. Czy zgadzasz się z powyższą teorią, dotyczącą reklamy?
2. Czy lubisz swoją pracę?
3. Czy lubisz i czy umiesz tańczyć?
4. Lubisz słodycze? W jakiej postaci?
5. Jesteś sową, czy skowronkiem?
6. Jesteś eksta-, czy introwertykiem?
7. Umiesz słuchać innych?
8. Zabierasz "łebków" jadąc samochodem?
9. W konflikcie jesteś raczej zwolennikiem gwałtownej kłótni, czy cichych dni?
10. Czy Twój syn lubi chodzić po górach?
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 09 marca 2011, 17:32

pon3ek pisze:1.wymień 3 ulubione filmy lub więcej
-"Dwunastu gniewnych ludzi" z H.Fondą
-"Śniegi Kilimandżaro" z Peckiem
-"Zabić drozda" z Peckiem
-"Casablanca" z Bogartem
pon3ek pisze:2.Jakiej słuchasz muzyki?
NIE SŁUCHAM discopolo, hip-hopu , techno, rapu i ogólnie disco.
Pozostałe gatunki słucham. Ulubieni to The Doors , Pink Floyd , Clapton , Nirwana i wielu , wielu innych . Nie sposób wymienić. Nie stronię też od muzyki poważnej. Bywam w klubie na minikoncertach z gatunku jazzu i bluesa.
pon3ek pisze:3. Masz jakiegoś zwierzaka?
Mam gryzonia . Koszatniczkę . To taka wiewiórka ziemna z Chile. To strasznie fajny zwierzak i w odróżnieniu od np. chomików żyje dość długo. Odkąd mój syn skończył trzy lata , zawsze w domu był jakiś gryzoń. Chciałbym mieć jeszcze kota , ale wtedy gryzoń byłby zagrożony. Ogólnie bardzo lubię zwierzęta. :)
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 09 marca 2011, 18:02

Jola R pisze:Mariusz G. powiedział/-a:
Chyba ten jak Poznaniacy wynalezli drut... W innej wersji Krakusy. Ale to wszyscy znają
Dlaczego tak sądzisz?
No bo w każdym towarzystwie , w którym toczyła się dyskusja na temat stereotypów regionalnych , ten kawał słyszałem zawsze :lol:
Jola R pisze:Mariusz G. powiedział/-a:
W Wielkopolsce bez papryki , ale za to dużo ostrej musztardy.
Moja musi być koniecznie z kawałkiem chleba i ewentualnie z cebulą. Mniam mniam
Dokładnie . Zapomniałem o tych składnikach :aniolek:
Jola R pisze:Mariusz G. powiedział/-a:
Reklamy nie mają na mnie wpływu
Podobno nie ma takich ludzi - jedynie ten wpływ jest mały lub duży. Np. kupując pastę do zębów, proszek do prania, czy inny dowolny towar nie kierujemy się aktualną reklamą, ale jednak wybieramy jedynie spośród oferty firm znanych z reklamy.
Pewnie masz rację... Ja w każdym razie bronię się przed takim praniem mózgu rękami i nogami. Jak widzę reklamę , w której jakiś palant usiłuje mnie przekonać , że jak kupię jakieś barachło to będę piękny i szczęśliwy to cholery dostaję. Mam wrażenie , że ktoś próbuje ze mnie robić debila :zly: Zresztą zawsze uchodziłem trochę za dziwaka... :)
Jola R pisze:1. Czy zgadzasz się z powyższą teorią, dotyczącą reklamy?

Tak. Niestety...
Jola R pisze:2. Czy lubisz swoją pracę?
Średnio. Zawsze mogłaby być lepsza. Ale przynajmniej mam o wiele mniej stresów niż w poprzedniej. A spokój też jest ważny
Jola R pisze:3. Czy lubisz i czy umiesz tańczyć?
Trochę umiem. Może nie tyle tańczyć , co się ruszać do rytmu. Ale nie lubię . traktuję to raczej jak obowiązek. Wszak żonie też coś się należy...
Jola R pisze:4. Lubisz słodycze? W jakiej postaci?
Ciastka lubię. Takie prawdziwe . Z piekarni , nie fabryki. Cukierków nie , słodkich napoi też unikam. Czekoladę raczej gorzką.
Jola R pisze:5. Jesteś sową, czy skowronkiem?
Raczej sową , przez co bywam czasem niedospany rano. Ale jak trzeba to potrafię wstać bardzo wcześnie , albo nie spać wcale :spoko:
Jola R pisze:6. Jesteś eksta-, czy introwertykiem?
Raczej extra , ale z wiekiem się trochę wyciszyłem :(
Jola R pisze:7. Umiesz słuchać innych?
Myślę , że tak . Dla mnie umiejętność słuchnia jest nawet ważniejsza od umiejętności mówienia. To, jak ktoś słucha co się do niego mówi , to nawet jest jednym z kryteriów na podstawie który oceniam innych
Jola R pisze:8. Zabierasz "łebków" jadąc samochodem?
Bywa , że tak , choć żadko . Miałem jedną taką nieprzyjemną historię , więc jestem w tym bardzo ostrożny.
Jola R pisze:9. W konflikcie jesteś raczej zwolennikiem gwałtownej kłótni, czy cichych dni?
Zdecydowanie gwałtownych kłótni. Tak jest lepiej. Para wyleci , emocje się rozładują i jest dobrze. Znam taką parkę , która potrafi nie odzywać się do siebie przez miesiąc. To co lepiej ? Mój i mojej żony rekord to pół dnia :lol: I to po naprawdę ostrej wymianie zdań. Ale ja najczęściej jestem tym , który wyciąga rękę pierwszy. Nie lubię się kłócić
Jola R pisze:10. Czy Twój syn lubi chodzić po górach?
Lubi i widać , że mu to sprawia przyjemność. Jestem z tego arcy zadowolony , bo jeśli chodzi o żeglarsto ( mimo , że ma patent ) to jakoś nie poczuł bluesa. Teraz z nami nie jeżdzi, bo jest na pierszym studiów technicznych i nie ma czasu. Ale w okresie wakacji na pewno. Już snujemy plany :twisted: :)
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 09 marca 2011, 18:14

Mariusz G. pisze:No bo w każdym towarzystwie , w którym toczyła się dyskusja na temat stereotypów regionalnych , ten kawał słyszałem zawsze
Chyba jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w dyskusji na temat stereotypów regionalnych :(
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 09 marca 2011, 20:28

Jola R pisze:Chyba jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w dyskusji na temat stereotypów regionalnych
_________________
Żałuj. To strasznie śmieszne :lol: I czasem też żałosne
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 09 marca 2011, 20:46

Patrycja pisze:13. Opowiedz kawał, który Cię najbardziej rozśmieszył
Mariusz G. pisze:Żałuj. To strasznie śmieszne
Cały czas próbuję Ci uświadomić, że nie wszyscy znają te kawały, które Ty, ale konsekwentnie się nie dajesz. Celowo?
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 10 marca 2011, 11:27

Jola R pisze:Cały czas próbuję Ci uświadomić, że nie wszyscy znają te kawały, które Ty, ale konsekwentnie się nie dajesz. Celowo?
No dobrze :) : Dwóch Poznaniaków zauważyło równocześnie leżącą na ulicy monetę. I tak niechcący wynależli drut. :D
Historyjka ta jest oczywiscie nierealna , ponieważ nigdy żaden Poznaniak nie zniszczyłby świadomie pieniadza. No , chyba , że wartość powstałego dzięki temu drutu byłaby większa niż wartość samej monety. :P :P :P
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Pati

Post autor: Pati » 11 marca 2011, 11:51

Ponieważ jest teraz Twój tydzień, a masz dziś też urodziny,
to chcę złożyć Ci tu życzenia, zamiast w temacie w innym miejscu ;)
Wszystkiego najlepszego i udanego dnia! :)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 11 marca 2011, 13:56

Patrycja pisze:Ponieważ jest teraz Twój tydzień, a masz dziś też urodziny,
to chcę złożyć Ci tu życzenia, zamiast w temacie w innym miejscu
Wszystkiego najlepszego i udanego dnia!
Dzięki serdeczne za życzenia :) Dziś też mija dokładnie pierwsza rocznica mojego zarejestrowania sie na tym portalu :D
Data jakaś szczęsliwa .... :aniolek:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 11 marca 2011, 20:58

Pozdrawiam

A ja standardowo - zawsze pytam o "szczytowania" - :piwo: :piwo:

1- na jaki szczyt/górę (na której do tej pory nie byłeś), chciałabyś wejść w najbliższym czasie?,

2- inne cele (plany) do zrealizowania w 2011 r (nie uwzględniaj pkt. 1)

3- górskie plany na 2012r :spoko:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 11 marca 2011, 23:00

Mariusz G. pisze:Bywam w klubie na minikoncertach z gatunku jazzu i bluesa.

Mam gryzonia . Koszatniczkę . :)
Mariusz, ciekawa jestem, gdzie w Poznaniu można posłuchać bluesa. A po drugie, czy lubisz Dżem?
Poza tym zastanawiam się jeszcze czy ten gryzoń w Twoim profilu, to ta koszatniczka....?
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 12 marca 2011, 11:57

viking pisze:1- na jaki szczyt/górę (na której do tej pory nie byłeś), chciałabyś wejść w najbliższym czasie?,
Babia G. :oops: To wstyt się przyznać , ale tam nigdy nie byłem i zwykła przyzwoitość tego w końcu wymaga. W koncu Babia jest w logo klubu
viking pisze:2- inne cele (plany) do zrealizowania w 2011 r (nie uwzględniaj pkt. 1)
Beskid Śl. i Żywiecki - to w czasie letniego urlopu , G.Kamienne , czeska strona Karkonoszy , trochę pewnie Taterki , może się w końcu odważę na Orlą .... No i wreszcie WOŁOWIEC (!!!!) , z którym mam na pieńku , bo już kilka razy z pod szczytu przeganiała mnie burza i w efekcie nigdy nie dotarłem na szczyt :( No ale z tych planów może się jeszcze wiele zmienić
viking pisze:3- górskie plany na 2012r
Większe plany to Alpy Glarneńskie latem. Co do mniejszych to jeszcze za daleko by o tym myśleć...
malgosiadg pisze:ciekawa jestem, gdzie w Poznaniu można posłuchać bluesa. A po drugie, czy lubisz Dżem?
Polecam Blue Note Club w Zamku przy ul. Kościuszki.
malgosiadg pisze:czy lubisz Dżem?
Lubię Dżem. Jeśli masz oczywiście na myśli zespół muzyczny... :D
malgosiadg pisze:czy ten gryzoń w Twoim profilu, to ta koszatniczka....?
Nie , to chyba szczur. Sympatyczny prawda ? :) :) :)
Porządnego zdjęcia koszatniczki nie mam , bo boi się aparatu i zaraz ucieka.
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
ODPOWIEDZ