Tydzień Katarynki

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 12:37

Mike pisze:Hej Kasia
No widzę, że się ciekawie zapowiada następny zjazd GS-ów
Oczywiście będziesz?
Pewnie, że będę :)
pysiek pisze:A strój Sharon Stone to ten z "Nagiego instynktu"?
A, pomyliło mi sie, myślałam, że ona też kobietą-kotem była ;) Nie, jej rola w "Nagim instynkcie" jest niepowtarzalna, niech tak już zostanie ;)
pysiek pisze:Mike..przed zlotem GS-ów będzie jeszcze spotkanie klubowe w Krakowie..
Właśnie, kiedy :?: Czyli, że co, mam szukać kociego wdzianka? :aniolek: pysiek, a Ty tort pieczesz :?: :D :zoboc:
pysiek pisze:Mariusz G. powiedział/-a:
Super ! Gratuluję . Umiejetność wbijania gwożdzi i przyszywania guzików to podstawa przetrwania !

Chyba u mężczyzn..
:spoko:
Mike

Post autor: Mike » 02 lutego 2011, 12:39

Katarynka pisze:Właśnie, kiedy Czyli, że co, mam szukać kociego wdzianka? pysiek, a Ty tort pieczesz
A ja zrobię zdjęcia dla potomnych :hura:
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 02 lutego 2011, 12:42

Jak o torcie mowa to pytanie się nasuwa:
Jaki tort lubisz? :)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 02 lutego 2011, 13:05

pysiek pisze:Mariusz G. powiedział/-a:
Super ! Gratuluję . Umiejetność wbijania gwożdzi i przyszywania guzików to podstawa przetrwania !

Chyba u mężczyzn..
Ee tam ... po co takie podziały ... ? Chodzi o to , że zdolność do dobrego opanowania w.w czynności dowodzi sporych zdolności manualnych . Osoba taka jest bardziej samodzielna i lepiej radzi sobie w pewnych warunkach , które tej samodzielności wymagają. To taka moja malutka teoria :zoboc: Kiedyś znałem dziewczynę , która potrafiła samodzielnie zrobić remont silnika w swoim , starym Golfie . A gwożdzie wbijała lepiej niż niejeden cieśla :lol:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 13:44

kobi-83 pisze:Jak o torcie mowa to pytanie się nasuwa:
Jaki tort lubisz?
Ja lubię tort orzechowo-czekoladowy :) ale o preferencje smakowe tortu urodzinowego przy okazji spotkania klubowego w Krakowie trzeba zapytać pyśka :D
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 02 lutego 2011, 18:54

Kochani troche sie nam off-topic pojawił w tygodniu Katarynki..mea maxima culpa :wstyd:
Ale skoro słowo sie rzekło..tak, planuje zainicjować spotkanie klubowe w Krakowie gdzieś w połowie lutego..spotkanie z niespodzianką.Konkrety podam pod koniec tygodnia w odpowiednim do tego dziale "zaproszenia.." :)
Katarynka pisze:ale o preferencje smakowe tortu urodzinowego przy okazji spotkania klubowego w Krakowie trzeba zapytać pyśka
Nie przepadam za tortami,kiedys się strułam i teraz zamiast je jeśc wole z nich wyskakiwać :D A tak poważnie..to nic nie powiem :P To nie mój tydzień tylko Katarynki.. :zoboc:
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2011, 21:09 przez pysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 02 lutego 2011, 19:02

Mariusz G. pisze:Mariusz G. powiedział/-a:
Super ! Gratuluję . Umiejetność wbijania gwożdzi i przyszywania guzików to podstawa przetrwania !

Chyba u mężczyzn..

Ee tam ... po co takie podziały ... ?
Mariuszu..nabycie umiejętności przybijania gwozdzi jest łatwiejsze i szybsze niż "nabycie" poczucia humoru :) Pozwoliłam sobie na mały żart..ot co :)
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 19:05

pysiek, ja się nie gniewam :D bez Twojego off-topicu mój tydzień nie byłby taki ciekawy ;)
Mariusz G. pisze:Kiedyś znałem dziewczynę , która potrafiła samodzielnie zrobić remont silnika w swoim , starym Golfie .
Ja znam taką dziewczynę, wie o samochodach prawie wszystko, zna się na nich lepiej niż niejeden mechanik :P Mariusz G. zgadzam się z Tobą, że osoba bardziej samodzielna lepiej sobie radzi w sytuacjach, które tej samodzielności wymagają :)
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 02 lutego 2011, 19:19

Katarynka pisze:Ja znam taką dziewczynę, wie o samochodach prawie wszystko, zna się na nich lepiej niż niejeden mechanik :P
Katarzyno i powiedz jeszcze,że ta niewiasta zna się na pieczeniu tortu i potrafi z niego wyskoczyc z wdziękiem Filipa z konopii.. :D
ps.czy ja jestem monotematyczna? :lol:
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 19:32

pysiek pisze:Mariuszu..nabycie umiejętności przybijania gwozdzi jest łatwiejsze i szybsze niż "nabycie" poczucia humoru :) Pozwoliłam sobie na mały żart..ot co
Ja nie Mariusz ;), ale mam nadzieję, że Mariusz wcale się nie pogniewał, ja odebrałam zarówno Twój post jak i Mariusza jako miły żart :) Fajnie, jak i kobieta i mężczyzna są samodzielni :) Ja tam nie jestem za tradycyjnym podziałem obowiązków :) ale wolałabym sama nie zmieniać koła w samochodzie ;) :D
pysiek pisze:Katarzyno i powiedz jeszcze,że ta niewiasta zna się na pieczeniu tortu i potrafi z niego wyskoczyc z wdziękiem Filipa z konopii..
o, to o to zapytam :) :oki:
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2011, 20:34 przez Katarynka, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 02 lutego 2011, 19:48

[quote="Katarynka"]ja odebrałam zarówno Twój post jak i Mariusza jako miły żart
Dzięki :) :brawo:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 03 lutego 2011, 13:10

1) Czy masz ulubioną książkę? Jeśli tak to jaką?
2) Na jakim szczycie byłaś największą ilość razy?
3) Wolisz chodzić w góry samotnie czy w grupie?
4) Jesteś sową czy rannym ptaszkiem?
5) Czego byś nigdy nie założyła?
6) Wolisz wyprawy zaplanowane czy spontaniczne?
7) Bez czego się nie rozstajesz?
8) Czy masz jakąś fobię?
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 03 lutego 2011, 14:25

Witaj Inga :)
1) Czy masz ulubioną książkę? Jeśli tak to jaką?
Tak, mam parę książek, które zapamiętam w szczególny sposób:
Dan Brown "Kod Lenarda da Vinci" pamietam przeczytałam jednym tchem :) jeszcze przed projekcją filmu, "Regulamin tłoczni win" Johna Irvinga, film "Wbrew regułom" na jej podstawie też wywarł na mnie duże wrażenie, wspomniany już "Cień Wiatru" Carla Zafon, książki Jane Austen :) z "Mansfield Park" na czele :D
2) Na jakim szczycie byłaś największą ilość razy?
Chyba na Grzesiu, to już tradycją się stało, że otwieram swój sezon wycieczek górskich w weekend majowy, właśnie wyprawą na Grzesia :D,
3) Wolisz chodzić w góry samotnie czy w grupie?
w grupie, nie lubię chodzić sama
4) Jesteś sową czy rannym ptaszkiem?
Raczej ranny ptaszek :lol: zależy jeszcze od dalszych planów na dany dzień, zdarza się, rzadko, że wyleguję się w łóżku do południa, ale się zdarza, nie powiem :)
5) Czego byś nigdy nie założyła?
Tego stroju panterki :!:
6) Wolisz wyprawy zaplanowane czy spontaniczne?
Jedne i drugie, dużą radość sprawia mi planowanie wyprawy, ale spotaniczne też są fajne, zawsze w fajnym towarzystwie :)
7) Bez czego się nie rozstajesz?
telefonu, zdarza mi się go zapomnieć, wtedy czuję się nieswojo
8) Czy masz jakąś fobię?
Nie, chyba nie, nic nie przychodzi mi do głowy
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 03 lutego 2011, 15:19

HalinkaŚ pisze:Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje co najmniej 3-y pytania
Już jest następca :D :D od poniedziałku :)
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 04 lutego 2011, 8:22

Witaj Katarynko :)

A ja zapytam się, (ledwo wróciłem z Tatr aby zdążyć na twój tydzień) :P

1- na jaki szczyt/górę na której do tej pory nie byłaś, chciałabyś wejść w najbliższym czasie?,
2- cel (plany) do zrealizowania w 2011 r

pytania zero-jedynkowe :twisted:
3- czy lubisz dzieci?
4- czy lubisz tańczyć,
5- czy wybrałabyś (zorganizowała/spakowała) się (ale tak spontanicznie) w 15 min na 2-3 dniowy wypad.

:aniolek:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
ODPOWIEDZ