PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2013, 12:55

witam wszystkich!
jako że to mój pierwszy post to proszę o wyrozumiałość. Literówki, błędy ortograficzne, gramatyczne, a także problemy ze składnią zawsze byly moją piętą achillesową, co pewnie potwierdziłaby pani od polskiego z liceum ;)

ale wracając do mnie, to pochodze spod Łodzi, obecnie w której zamieszkuje i pracuje. Skończyłem politechnikę, więc ogólnie nie wpasowuje sie w listę ostatnich kilku osób, które się przedstawiały, a były absolwentami geograficznych kierunków ;) Na codzień spędzam średnio 8h przed monitorem komputera, więc każdy ruch jest dla mnie na wage złota,

W szczególności interesuję się fotografią i sprzętem foto (zwłaszcza tym na który mnie nie stać), muzyką, czasem filmami, oraz rowerkami. To wszystko oczywiście trzeba uzupełnić podróżami (staram się łączyć przyjemnie z przyjemnym, więc rower w podróży z ciągłym robieniem zdjęc jest idealny),
Niestety moje ostatnie voyage nie uwzględniały gór :( i planuje to zmienić, o ile moja kondycja piesza na to pozwoli ;)
Zbychu

Post autor: Zbychu » 31 maja 2013, 14:55

Witaj marcin :)
marcin pisze:Niestety moje ostatnie voyage nie uwzględniały gór i planuje to zmienić
To jest ze wszech miar słuszny plan :spoko: Nie planuj, tylko to zmień - przekonasz się, że warto :) Do zobaczenia na szlaku :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2013, 14:49

marcin pisze:witam wszystkich!
jako że to mój pierwszy post to proszę o wyrozumiałość. Literówki, błędy ortograficzne, gramatyczne, a także problemy ze składnią zawsze byly moją piętą achillesową, co pewnie potwierdziłaby pani od polskiego z liceum ;)

ale wracając do mnie, to pochodze spod Łodzi, obecnie w której zamieszkuje i pracuje. Skończyłem politechnikę, więc ogólnie nie wpasowuje sie w listę ostatnich kilku osób, które się przedstawiały, a były absolwentami geograficznych kierunków ;) Na codzień spędzam średnio 8h przed monitorem komputera, więc każdy ruch jest dla mnie na wage złota,

W szczególności interesuję się fotografią i sprzętem foto (zwłaszcza tym na który mnie nie stać), muzyką, czasem filmami, oraz rowerkami. To wszystko oczywiście trzeba uzupełnić podróżami (staram się łączyć przyjemnie z przyjemnym, więc rower w podróży z ciągłym robieniem zdjęc jest idealny),
Niestety moje ostatnie voyage nie uwzględniały gór :( i planuje to zmienić, o ile moja kondycja piesza na to pozwoli ;)

Cześć.

Też jestem nowy na tym forum. Mieszkam w Skępem (kujawsko-pomorskie). Pracuję we Włocławku. Podobnie jak kolega spędzam sporo czasu za biurkiem (niestety), więc z utęsknieniem czekam na urlop, kiedy będę mógł wyskoczyć przynajmniej na parę dni w góry.
Nad kondycją pracuję cały czas (myślę, że nie jest tak źle).
W kwestii turystyki górskiej nie mam dużego doświadczenia, ale co nieco już widziałem. W sierpniu planuję wypad na Świnicę i pozostałą część Tatr Zachodnich (na wschód od Wołowca). Mam nadzieję, że pogoda dopisze.

Chodzeniem po górach zaraziłem się kilka lat temu (chyba do wszystkiego trzeba dorosnąć). Sprawia mi to ogromną frajdę (tendencja jest wzrostowa).
Dobrze że są takie miejsca jak to, gdzie można spotkać ludzi podzielających tę pasję.

Pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika
Alina
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 392
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 23:34

Post autor: Alina » 02 czerwca 2013, 17:43

marcin pisze:pochodze spod Łodzi,
Witamy kolejnego mieszkańca Łodzi do zobaczenia .
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 czerwca 2013, 10:34

Cześć,
Mam na imię Artur, studiuję na polibudzie we Wrocławiu, w którym też mieszkam, więc w góry mam blisko, da się nawet dojść ;)
Zarejestrowałem się, bo znalazłem relację z Masywu Śnieżnika, który mogę pokazać z innej perspektywy z tego samego czasu, co też zaraz uczynię :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 03 czerwca 2013, 11:38

Red-Angel Witam w naszym gronie i do zobaczenia na szlaku :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Zbychu

Post autor: Zbychu » 03 czerwca 2013, 12:09

Red-Angel witaj :)
Awatar użytkownika
pantadziu
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 922
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, 13:51
Kontakt:

Post autor: pantadziu » 04 czerwca 2013, 12:15

PiotrekP pisze:Zamierzasz przejść GSS
częściowo, na pewno w karkonoszach, sowich, częsciowo stołowch, masyw śnieżnika, całościowo to raczej nie w tym roku, ruszam 19 ze szklarskiej jednak, chociaz???
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 04 czerwca 2013, 18:47

Powodzenie pantadziu  śmigajcie, pogody dobrej :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
pantadziu
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 922
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, 13:51
Kontakt:

Post autor: pantadziu » 04 czerwca 2013, 22:17

PiotrekP pisze:Powodzenie pantadziu  śmigajcie, pogody dobrej :) .
biorę tablet więc powinny być codzienne relacje, oczy(wiście), a oczy spadły jak będzie zasięg
pozdrawiam serdecznie
pantadziu
ps.
a rezygnacja z izerów ze wzgledu na ostatnie opady, tam chyba trzebaby mieć łódkę ...
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 05 czerwca 2013, 8:22

pantadziu pisze:rezygnacja z izerów ze wzgledu na ostatnie opady, tam chyba trzebaby mieć łódkę ...
Na Mokrej Przełęczy będzie bardzo grząsko.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2013, 11:13

Witajcie!
Jestem Paweł, miłośnik gór wszelakich, zwłaszcza Tatr i Beskidów, lubię tematy na takie zagadnienia, bywam czasem porywczy, czasem ironiczny, wybaczcie z góry jeśli coś chlapne :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2013, 12:20

hawran pisze:czasem porywczy, czasem ironiczny
swój chlop

:spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2013, 12:32

hawran pisze:czasem porywczy, czasem ironiczny,
Jest tu takich paru. Zamaskowanych na zielono. Witaj o poranku.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 czerwca 2013, 12:36

Dzięki za powitanie. Zielonego nie lubię specjalnie, jedynie w naturze ;)
czasem porywczy, czasem ironiczny,
Tak, bywa ze mnie czasem kawał chama.
ODPOWIEDZ