PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 24 czerwca 2011, 10:03

Hej Alina :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Zbychu

Post autor: Zbychu » 24 czerwca 2011, 13:43

Witam

Szukałem opisu szlaków w Tatrach i trafiłem przypadkiem na Wasze forum. Pozwólcie więc, że troszkę się tu rozglądnę, może też i będę brał aktywny udział w „życiu” forum, ale najpierw się przedstawię – mam na imię Zbigniew, jestem żonaty, mam trójkę dzieci. Od urodzenia mieszkam na Podhalu Do 1993 roku dużo chodziłem po Tatrach, później zaczęły się inne obowiązki i niestety w temacie Tatr musiał wystarczyć tylko ich widok z okien domu i sporadyczne dolinkowe spacery. Przez ostatni 4 lata zabrakło nawet i widoku Tatr, bo zajęcie które sobie wymyśliłem ganiało mnie po całej Europie – w końcu jednak przyszła pora na decyzję, że skoro praca przeszkadza w pasji i życiu rodzinnym to trzeba zmienić prace ... i tak też uczyniłem.;)
Obecnie od nowa zaczynam błąkać się w wolnych chwilach po Tatrach. Ich ponowne odkrywanie jest o tyle fajne, że towarzyszy mi w nich dwójka starszych dzieciaków /syn 14 córka 11 lat/, którzy połknęli bakcyla włóczęgi :)
Poza pieszymi wędrówkami moja pasją jest wędkarstwo muchowe, pewno dlatego, że i tu trzeba swoje wychodzić ;)

Nie przynudzam więcej, tyle tytułem przedstawienia – pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.

Zbychu
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 24 czerwca 2011, 14:51

Zbychu, witam serdecznie wśród nas prawie krajana :D mam nadzieję na spotkanie na szlaku.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2011, 14:56

Zbychu witamy i gratuluję słusznie podjętej decyzji tak ważnej dla twojej rodziny jak i dla Ciebie :8)
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 24 czerwca 2011, 17:35

Witaj Zbychu w naszym gronie GS-ów :D ....
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 24 czerwca 2011, 18:55

Zbychu Witaj w naszy gronie i do zobaczenia na szlaku. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 24 czerwca 2011, 23:09

Zbychu witaj i do zobaczenia na szlaku :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2011, 10:58

Witam

Nazywam się Grzegorz, mam 24 lata i mieszkam w Żorach. Góry lubię od zawsze ale dopiero teraz kiedy skończyłem studia mogę w nich dużo przebywać. Bardzo lubię piesze wędrówki po górach, przeważnie chodzę sam bo koledzy mają nieco inne zainteresowania :-(, mam nadzieję że poznam tutaj ludzi z którymi mógłbym co nieco podreptać. Z racji tego że pracuje chodzę po górach tylko w weekendy, ale za to 2 razy w tygodniu jeżdżę na moim rowerku po szlakach beskidu śląskiego. To już chyba wszystko o mnie ;-)

Pozdrawiam
grzes87
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 26 czerwca 2011, 11:01

grzes87 Miło Cię powitać w naszym gronie.

grzes87 pisze:mam nadzieję że poznam tutaj ludzi z którymi mógłbym co nieco podreptać.
O to się nie musisz martwić, na pewno znajdziesz nie jedną taką osobę.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 26 czerwca 2011, 11:06

Powitać grzes87 na naszym forum :jupi:
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2011, 11:32

Witaj grzes87 :8)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 26 czerwca 2011, 12:00

Cześć grzes87. Do zobaczenia na szlaku :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 26 czerwca 2011, 13:47

grzes87 Witaj w nszym gronie :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 26 czerwca 2011, 18:07

witaj Zbychu, witaj grzes87

do zobaczenia na szlakach
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 czerwca 2011, 12:44

Witam wszystkich serdecznie :)

Na imię mam Michał, mam 23 lata i mieszkam w Chojnicach woj. pomorskie. Przeglądałem różne fora o tematyce gór, niestety niektóre były już słabo odwiedzane.. ale w końcu trafiłem tutaj :) Interesuję się sportem, głownie sztukami walki i rzecz jasna górami :D W wolnych chwilach lubię pojeździć na rowerku ( dobry trening przed wyjazdem w Tatry :P ).
Po Tatrach śmigam od 17 roku życia... wiem późno zacząłem, ale spora odległość dzieląca mnie od Zakopanego (640 km) uniemożliwiała mi wyjazdy, a rodziców niestety nie ciągnęło w góry :( . Ale od dwóch lat jeżdżę systematycznie co roku bo jak mówię : rok bez gór to rok stracony :D Jeżdżę z wujkiem, który tak jak ja jest zarażony "tatromaniactwem" :P Zazwyczaj są to wypady w okolicach lipca, bo dzień długi a my lubimy wyskoczyć na trasę o 4.00 rano i śmigać cały dzień. To tyle o mnie. :)

Pozdrawiam
Michał
ODPOWIEDZ