PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 09 maja 2007, 22:47

Witam wszytkich!

Mieszkam w Lipnicy Wielkiej na Orawie. Miejscowośc u stóp Babiej Góry którą zresztą dosyć często odwiedzam... :D. Poza BG wspólnie z żoną często chodze po szlakach tatrzańskich, Gorcach, Pieninach oraz Bieszczadach. Nigdy jeszcze nie byłem w Sudetach (jeśli chodzi o szlaki górskie) i to jest mój najbliższy cel...

Moje hobby poza komputerami, którymi również związany jestem zawodowo to fotografia - dlatego z każdej wycieczki robie obszerną dokumentacje foto. Aktualnie pracuję nad własną witryną -www.fotogalerie.podhale.pl - gdzie bedą zamieszczone moje fotogalerie.

Pozdrawiam
MałaBee

Post autor: MałaBee » 10 maja 2007, 7:04

Witamy, witamy Cię raz jeszcze :D. Tu każdy kocha fotografię bo w końcu w górach to ona jest najważniejsza :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 maja 2007, 7:36

I ja Cię witam gorąco :D. Baw się dobrze u nas na forum i poznawaj nieznaną Babią Górę :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 maja 2007, 21:33

Witam!
Nazywam się Piotr Jaskier (nick jask pochodzi od 4 pierwszych liter nazwiska, choć wszyscy wymawiają to z angielska, więc dla wszystkich znajomych jestem „dżask”.
Pochodzę z Cieszyna, od 4 lat studiuje w Krakowie i chyba tam osiądę w przyszłości.
Ale wróćmy do gór, od dziecka rodzice zabierali mnie od czasu do czasu na któryś z szczytów Beskidu Śląskiego. Teraz już nie wyobrażam sobie życia bez gór.
Zamierzam rozszerzyć swoje horyzonty poza Beskid Śląski, Żywiecki i Wysoki, bo nie licząc Bieszczad były to główne miejsca moich wypraw.
Trochę górskich szczegółów:
Najwyższy zdobyty szczyt: Babie Góra (9 razy)
Najczęściej zdobywany szczyt: Barania Góra ( jest już tego ponad 30 razy... nie wyobrażam sobie wiosny, lata, jesieni i zimy bez mojej obecności na tym szczycie więc się nazbierało)
Najdłuższa przebyta odległość jednego dnia: na oko jest tego ponad 35km na trasie: Ustroń-Czantoria - Soszów- Stożek – Kiczory – Kubalonka – Stecówka – Przysłup – Barania Góra – Skrzyczne – Szczyrk ( miało to kiesce w roku 2005, wiec końcowy odcinek Barania Góra – Skrzyczne – przedzierając się przez zamknięty szlak – wiatrołom)
Myślę, że wystarczy informacji do działu „przedstaw się”
MałaBee

Post autor: MałaBee » 10 maja 2007, 22:16

Witam Cię jeszcze raz jask. Baw się dobrze z nami i dołącz już wkrótce do naszego czerwcowego BG :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 maja 2007, 23:45

Witam serdecznie pochodzę z Kotliny Kłodzkiej gdzie mieszkam od urodzenia. Co tygrysy takie jak ja lubią najbardziej, to chodzenie po górach, zbieranie i poznawanie grzybasów i oczywiście fotografowanie
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 maja 2007, 7:04

Witam Cię Termit. Zapraszam Cię do naszego klubu i na spotkanie na Babiej Górze w czerwcu 2007 :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 maja 2007, 9:27

MałaBee Delux dzięki za powitanko :D jak będa grzbasy na Babiej to napewno wpadne
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 maja 2007, 12:21

Witaj Termit! Fajnie, że i ja miałem okazje już kogoś powitać. :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 maja 2007, 12:34

To i ja Was przywitam raz jeszcze :D :D :D Widzę że zawitałeś do nas Zenicie prosto z "nagrzyby.pl". I to mi się podoba :D W końcu grzybobrania w górach to piękna rzecz :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 maja 2007, 15:25

to i ja powitam naszego Prezesa Zenita na tej stronie :D :D :D
Pete

Post autor: Pete » 14 maja 2007, 15:57

Termit - witam Cię - wreszcie ktoś z mojego ukochanego skrawka Polski :)
furmaniec

Post autor: furmaniec » 15 maja 2007, 23:52

Witam serdecznie, mam nadzieję, że przez swoją obecność przyczynię się choć trochę do popularyzacji Pogórzy Karpackich.

wchodząc na konkurs "wiedzy o górach" -> www.cotg.gory.info można się całkiem sporo o mnie dowiedzieć
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 maja 2007, 6:07

eeeee no to ładnie. Nasz klub służy temu samemu celowi więc znajdziesz u nas tylko sprzymierzeńców :D. WITAM CIĘ GORĄCO!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 7:42

I ja Cię witam. Furmaniec powiedz coś o sobie więcej. Skąd jesteś i czym się zajmujesz. Miło mi Cię powitać w klubie.
ODPOWIEDZ