PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 08 lutego 2012, 20:22

xVRoBVx pisze:Mirek za duży balast i ciężko jej się pisze:)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a kiedy go z żuci ?? :lol: :lol: :lol: :lol:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 09 lutego 2012, 9:12

Aniu!! Nie wymieniłaś Tatr ;) A to ci dopiero niespodzianka. Obawiałam się, że padną tylko Tatry. Tym bardziej serdecznie Cię witam, za tę różnorodność i za to, że Cię nosi po całej górzystej Polsce
No bo Tatry są takie jakby...oczywiste ;-) W zasadzie to ja "zaczynałam" od Tatr - i wtedy (w głębokiej podstawówce) wydawało mi się, że to jedyne GÓRY w Polsce (he,he) :-D Później przyszedł czas (i zachwyt!) na inne cudne. I tak krok za krokiem - dosłownie! - odkrywam Beskidy i teraz czas na sudeckie, pewnie równie piękne, zakątki.
Mirek

Post autor: Mirek » 09 lutego 2012, 10:55

xVRoBVx pisze:Mirek za duży balast i ciężko jej się pisze:)

Witaj aaig w naszych skromnych progach :hura:
Przepraszam żem nie żaba i nie kumam?
Awatar użytkownika
xVRoBVx
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 28 kwietnia 2010, 20:47

Post autor: xVRoBVx » 09 lutego 2012, 14:41

mirek to nie do Ciebie się to tyczyło, nie wiem czy wiesz ale Ptoszek ma na imię Mirek i do niego to pisałem:)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 09 lutego 2012, 14:43

matrix pisze:Witam gorąco wszystkich forumowiczów, chętnie porozmawiam z wami na różne tematy.
matrix jakoby się przedstawił, a dalej nic o nim nie wiemy :oczynoela:
Mirek

Post autor: Mirek » 09 lutego 2012, 14:45

xVRoBVx pisze:mirek to nie do Ciebie się to tyczyło, nie wiem czy wiesz ale Ptoszek ma na imię Mirek i do niego to pisałem:)
Domyśliłem się,ale lepiej używać nicka.
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 09 lutego 2012, 15:39

mirek pisze:ale lepiej używać nicka
Czemu ??
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Mirek

Post autor: Mirek » 09 lutego 2012, 15:55

Ptoszek pisze:
mirek pisze:ale lepiej używać nicka
Czemu ??
Bo wydaje mi się że to o mnie mowa.
Awatar użytkownika
xVRoBVx
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 28 kwietnia 2010, 20:47

Post autor: xVRoBVx » 09 lutego 2012, 16:31

Wystarczy uważniej czytać:) :spoko:
Awatar użytkownika
Manek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 73
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 15:48

Post autor: Manek » 09 lutego 2012, 22:46

xVRoBVx pisze:Wystarczy uważniej czytać:) :spoko:
Aja wiem o co chodzi, wiem, wiem, wiem... :jupi: :jupi: :jupi:
Podpis:
To je JO :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2012, 18:35

Witam.
Mam na imię Piotr. Mieszkam na Śląsku, z którym to związany jestem od zawsze, czyli można by rzec, że jestem klasycznym przykładem "zakamuflowanej opcji niemieckiej" albo po prostu .... hanysym :)
Od jakiegoś czasu śledzę Wasze górskie dokonania w galerii Picasa i tym oto sposobem dołączam do Waszego grona.
Zauważyłem, że tworzycie b.zgraną i nad wyraz aktywną ekipę pozytywnie zakręconej społeczności górskiej, o czym świadczy choćby fakt, że w ciągu zaledwie 5 lat działalności forum udało Wam się zorganizować aż ponad 30 wspólnych wypraw. Przeglądanie na Picasie fotodokumentacji z Waszych górskich wojaży sprawia mi niebywałą frajdę. Fotki rewelacyjne, w dodatku okraszone żartobliwym tonem komentarzy.
Bakcylem gór zarażono mnie już za bajtla, ale dopiero od czasu gdy stałem się "bardziej dyspozycyjny" mogłem bez reszty oddać się górskiej pasji. W ostatnich latach szwendałem się po obu stronach Tatr, Beskidach, Karkonoszach, obu Fatrach i Tatrach Niżnych. Być może w tym roku uda mi się zamknąć rozdział tatrzański mojej górskiej tułaczki, a wtedy zamierzam przerzucić się na Bieszczady, które znam tylko wirtualnie.
Poza górami kręci mnie turystyka rowerowa. Ścieżkami (najczęściej leśnymi) naszego regionu przemierzam po kilka tyś km rocznie.
GS-y to kolejna górska zbiorowość do której dołączam, ale żywię nadzieję że uda mi się znaleźć jakiś wolny termin by wstrzelić się w planowane przez Was wyprawy.
Pozdrawiam serdecznie, Pyjter
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2012, 18:39

Witaj Pyjter w GS-ach. Do zobaczenia na szlaku :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 lutego 2012, 19:07

Witaj w gronie górołazików Pyjter, zapraszam do wspólnych wypadów.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 12 lutego 2012, 19:19

Pyjter Witaj i dziękujemy za miłe słowa o naszym klubie. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 12 lutego 2012, 19:47

Cześć Pyjter :hej: :hej: :hej: :D
Pyjter pisze:Być może w tym roku uda mi się zamknąć rozdział tatrzański
czego brakuje do tego zamknięcia?
Pyjter pisze:śledzę Wasze górskie dokonania w galerii Picasa
a więc już trochę się znamy :zoboc:
do zobaczenia na szlaku!
ODPOWIEDZ