PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Limonka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 443
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 16:21

Post autor: Limonka » 14 października 2009, 16:16

Grochu witamy, witamy :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 17:04

Elizz pisze:ja też lubię głaskać mchy a ostatnio nawet... chłeptałam rosę z trawy
Hmmm... a stało się tak dlatego, że jak sie okazało, wspinaczka na Elbrus była wyczerpująca i pochłonęła nasz cały zapas wody... :lol: :lol:
tom-pi4 pisze:a w starych zamkach przytulam się do murów
Przecież to normalne( mam ndzieję heheh)...dotykając starych murów można prawie poczuć całą energię poprzednich pokoleń w nich ukrytą...a za wiele lat też ktoś przyjdzie, się przytuli.... :) :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 17:27

Klania sie nastepna "z rodu" Grzmotow - Marchewa. Podgladalam te stronke tak od wakacji i ciesze sie bardzo, ze kilkoro z Was jest juz na "naszym" Wysokim Zamku.
Gory i zagle to dwa czynniki, ktore mialy i nadal maja wplyw na to, jakim jestem czlowiekiem i dopoki sil, nie zamierzam z tych form spedzania czasu rezygnowac. Nigdzie indziej nie spotkalam tez takich "prawdziwych" ludzi jak pod zaglami i w gorach.
Przepraszam za brak polskich literek, ale jestem w Niemczech a te kompy tu tak maja:-(
Przy okazji zapraszam wszystkich chetnych na mojego urodzinowego torta na Skalance w ostatni week listopada.
Usciski dla Dzelki i Bodzia:-)
Mirek

Post autor: Mirek » 14 października 2009, 17:58

Marchewa Wita Mirek także z Wodzisławia.Kiedy będziesz w kraju?Może zbierzemy z okolicy jakiś skład na wypadzik?
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 października 2009, 18:43

Witamy Marchewa w naszym gronie i do zobaczenia na szlaku. :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 18:52

Witaj Marchewa.
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 14 października 2009, 19:48

witaj Grochu tu na forum, ellouuMarchewa :)
Marchewa zaproszenie przyjęte :D mam nadzieję, że będzie mi dane złożyć życzenia osobiście, bo Skalanka baaardzo przypadła mi do serca :)
impossible is nothing
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 października 2009, 20:48

Marchewa witam serdecznie :spoko:
Marchewa pisze:Przepraszam za brak polskich literek, ale jestem w Niemczech a te kompy tu tak maja:-(
nie krępuj się. pisz po ichniejszemu :)
Marchewa pisze:zapraszam wszystkich chetnych na mojego urodzinowego torta na Skalance w ostatni week listopada.
Dzięki. Luuubię torty :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2009, 21:35

Szczere dzieki za mile przyjecie i ciesze sie juz na urodzinowy weekend, ze o ew. przyszlych wyprawach nie wspomne.
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 14 października 2009, 21:39

Pozdrawiam Cię Marchewo. Oglądałem fotki z ostatniego rejsu. Może w przyszłym roku da się zaokrętować do twojej załogi jako jaki majtek okrętowy. Obiecuje kambuz polerować wykonywać wszelkie manewry przez sztag, rufe. A jak tylko pozwolisz to też przez top. hahahhahaahah.Buchta i klar też nie są mi obce Jako że sporo ważę zdam się jako balast
Do zobaczyska Pa :) na Skalance
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 15 października 2009, 6:24

Witam wszystkich nowych :)
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2009, 11:09

mirek pisze:Marchewa Wita Mirek także z Wodzisławia.Kiedy będziesz w kraju?Może zbierzemy z okolicy jakiś skład na wypadzik?
W kraju bede w drugiej polowie listopada a gdzie konkretnie w weekendy w gorach latwo wyczytac w moich wypowiedziach. Ostatni week na Skalance a 20-22 listopada na 99% na Blatniej.
Co do zbierania ludzi z Wodzislawia i okolic - nie jest dla mnie najwazniejsze, skad kto jest - w gorach spotykam sie z ludzmi mieszkajacymi w roznych miastach a nieraz i krajach - miejsce zamieszkania nie jest dla mnie kryterium doboru ekipy wyjazdowej lub przyjaciol, choc wiadomo, ze milo spotkac kogos, kto jest z naszego miasta albo okolic.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2009, 11:15

Bodzio pisze:Pozdrawiam Cię Marchewo. Oglądałem fotki z ostatniego rejsu. Może w przyszłym roku da się zaokrętować do twojej załogi jako jaki majtek okrętowy. Obiecuje kambuz polerować wykonywać wszelkie manewry przez sztag, rufe. A jak tylko pozwolisz to też przez top. hahahhahaahah.Buchta i klar też nie są mi obce Jako że sporo ważę zdam się jako balast
Do zobaczyska Pa :) na Skalance
Bodzio dla Ciebie i Dzelki mam zawsze wolne koje. W przyszlym roku planuje rejs mazurski na 2 tygodnie a zaloga bedzie dobierana z ludzi, ktorzy beda prze tydzien albo 2 - jak komu pasuje. Dokladne ustalenia na przelomie roku bo cennik czarterow najwczesniej w styczniu. No i skacze z uciechy na mysl o spotkaniu skalankowo-urodzinowym.
Do wszystkich:
Moje tortowo-urodzinowe zaproszenia sa jak najbardziej powazne!!!
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 15 października 2009, 17:28

Witomy Witomy
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 15 października 2009, 23:57

Marchewa pisze:No i skacze z uciechy na mysl o spotkaniu skalankowo-urodzinowym.
Marchewa jo tysz...
tort, tort, tort... :9:
:lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ