PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 24 czerwca 2009, 12:34

Witam!
Chodzę po górach od niepamiętnych czasów. Mieszkam na stałe w woj.łódzkim a od dwóch lat przebywam prawie cały czas u rodziny na Podhalu, wykorzystując każdą wolną chwilę / a mam ich dużo bo jestem emerytem/ na chodzenie, głównie bo Tatrach Słowackich, bo nasze już całe zdeptałem.
Po kilku dniach przypatrywania się waszemu gronu i groźnemu założycielowi tej grupy postanowiłem się ujawnić.
Zamierzam o ile mnie zaakceptujecie /jeszcze całkiem sprawnego seniora/ włączyć się aktywnie do Waszych wypadów, szczególnie tatrzańskich i beskidzkich.
Ostatnia moja wycieczka w dn.19 czerwca tego roku:
Siwa Polana-Polana Chochołowska-Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch- -Starorobociański Wierch - Siwa Przełęcz - Dolina Chocholowska -Siwa Polana
Miejscowi powiadają, że od przyszłego tygodnia poprawa pogody :)

Pozdrawiam z zimnego i zapłakanego ciągle Podhala
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 24 czerwca 2009, 12:37

Witam i również pozdrawiam. Gratuluję kondycji. Do zobaczenia na szlaku.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 24 czerwca 2009, 13:02

tatromaniak13 Witamw gronie seniorów. Nie będziesz sam.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2009, 13:47

Witaj tatromaniak13  :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2009, 12:16

Witam nazywam się Darek jestem z Gliwic i obecnie lubię turystykę rowerową ale lubię tez chodzić po górach co prawda byłem raptem kilka razy tylko ale chciałbym wejść na RYSY więc chcę zasięgnąć dużo wiedzy na ten temat pozdrawiam Daro24
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2009, 12:44

Witam daro24
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2009, 13:54

tatromaniak13 pisze:Mieszkam na stałe w woj.łódzkim a od dwóch lat przebywam prawie cały czas u rodziny na Podhalu,
...niektórzy to mają farta :D
tatromaniak13 pisze:groźnemu założycielowi tej grupy
Michała trzeba się szczególnie bać :kukacz:
tatromaniak13 pisze:ile mnie zaakceptujecie
procedura akceptacji jest bardzo skomplikowana :twisted:
tatromaniak13 pisze:Miejscowi powiadają, że od przyszłego tygodnia poprawa pogody :)
:hura:

tatromaniak13 witaj i witajcie wszyscy których nie przywitałam do tej pory
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2009, 20:36

daro24 Cześć.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 29 czerwca 2009, 2:07

Witam wszystkich serdecznie,
Dziś (właściwie wczoraj - któraż to godzina!) odkryłam to forum i jak widzicie (godzina wpisu) nie mogę się oderwać od kompa choć nastał już nowy dzień!

Jestem Jola, zapisuję się do grupy seniorów wraz z mężem Piotrem :) Jesteśmy ze Stalowej Woli.

Do tej pory chodziliśmy głównie po Bieszczadach, wielokrotnie wszystkie "łyse" szczyty i inne trasy, 3 razy byłam w Tatrach, ponadto trochę Pieniny, Sudety. Na tych wakacjach zamierzamy dogłębniej zaprzyjaźnić się z Sudetami (w innym wątku forum proszę o poradę, jak to najlepiej zrobić :) )

Do gór mamy trochę daleko, więc weekendy to wędrówki po Lasach Janowskich, Górach Pieprzowych, spływy kajakowe po Tanwii itp. Ostatnio nabyłam rower, więc zwiększy mi się trochę zasięg :)

Przyjazna atmosfera tego forum i poczucie humoru jego uczestników sprawiło, że chciałabym do tego grona dołączyć :)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 29 czerwca 2009, 9:19

Witam wszystkich nowych użytkowników. Życzę owocnych rozmów na forum i udanych wypadów w góry :D
Tess

Post autor: Tess » 29 czerwca 2009, 9:43

Hejka,witam,Was w naszym gronie :hura:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 29 czerwca 2009, 9:49

Witaj Jolu w gronie "seniorów". Jest nas tu już paru. Niech młodzież nie mysli, że oni po górach tylko chodzą.
Pozdrawiam
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 czerwca 2009, 17:14

Witam Was wszystkich! Witam zarówno nowych, jak i starych na Forum.

W końcu nadeszły upragnione wakacje, obowiązków mam więc o połowę mniej. Zakuwanie na egzaminy, zaliczenia i kolokwia się skończyło, zostały tylko 3 tygodnie praktyk. Niemniej jednak teraz mam czas na Forum i dyskutowanie z Wami!

Jakże się cieszę... :D

;) ;) ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 czerwca 2009, 17:27

No, Turystykon, Ciebie to niemalże należy powitać, jako "nowego" - tyle Cię nie było ;) 
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 czerwca 2009, 19:29

Mooliczek, od września kilka pór roku faktycznie minęło... ;)
ODPOWIEDZ