PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

Post autor: Pete » 21 lutego 2009, 22:07

Witam. A skąd taki nick ? Bo kalafonia mi się tylko z lutowaniem kojarzy... ;)
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 21 lutego 2009, 22:37

cześć rozgość się
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lutego 2009, 11:33

Bo kalafonia to takie ladne kamyczki, male piekne bursztynki, moje, tylko moje, moj skarb :D
Nick to chyba calkowicie przypadkowo wyszedl.
Z rozgoszczeniem nie ma problemow :) lezaczki rozlozone, grill sie rozgrzewa. kto piwo przyniesie? :D
Mirek

Post autor: Mirek » 22 lutego 2009, 20:51

kalafonia witaj :hura: , czosnek lubisz?.Ja też :spoko:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 26 lutego 2009, 12:22

ja też lubię czosnek i fajnie że coś mnie z Wami łączy :hura: wczoraj byłam na Soszowie tak przypadkowo śniega hihi wbród czasami sie nurkowało nawet by sie przydały :aniolek: ale było :brawo:
Mirek Ty chodzisz po tych terenach czesto ,śledze troszke Twoje wypowiedzi!moze kiedys mogłabym się z Tobą przybrać?
Pozdrawiam wszystlich serdecznie życząc przyjemnego i bezpiecznego wedrowania!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 lutego 2009, 12:31

Witam rodaka na emigracji :kukacz:
Mirek

Post autor: Mirek » 27 lutego 2009, 0:00

Otylia pisze:ja też lubię czosnek i fajnie że coś mnie z Wami łączy :hura: wczoraj byłam na Soszowie tak przypadkowo śniega hihi wbród czasami sie nurkowało nawet by sie przydały :aniolek: ale było :brawo:
Mirek Ty chodzisz po tych terenach czesto ,śledze troszke Twoje wypowiedzi!moze kiedys mogłabym się z Tobą przybrać?
Pozdrawiam wszystlich serdecznie życząc przyjemnego i bezpiecznego wedrowania!
Otylia Kamikadze ,boski wiatr niema przebacz. :D Jestem do dyspozycji. :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 8:15

radek83- a gdzie do szkoly chodziles/chodzisz :D ?
A z czosnku to pyszna naleweczke pilem, z miodem i czyms tam jeszcze, normalnie pyyyychaa :D a jak stawia ...... na nogi :)
Mirek

Post autor: Mirek » 27 lutego 2009, 8:57

Otylia, masz blisko w Czeskie Beskidy.Jak ci się widzi wędrówka po Beskidzie Śląsko-Morawskim?
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 27 lutego 2009, 11:33

Witam.Mirku,bardzo chętnie tylko,ze nie wiem czy podołam a i chyba troszkę muszę poczekać,bo 05 marca jadę do Holandii i nie wiem jak tam po powrocie będzie u mnie z kaską.Tak w przybliżeniu ile by taka wycieczka kosztowała?Łysa Góra mnie pociąga tak,że będę śledzić temat.Dzięki za odpowiedż.Miłego dnia życzę.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 27 lutego 2009, 11:36

mirek pisze:Otylia, masz blisko w Czeskie Beskidy.Jak ci się widzi wędrówka po Beskidzie Śląsko-Morawskim?
Witam.Mirku,bardzo chętnie tylko,ze nie wiem czy podołam a i chyba troszkę muszę poczekać,bo 05 marca jadę do Holandii i nie wiem jak tam po powrocie będzie u mnie z kaską.Tak w przybliżeniu ile by taka wycieczka kosztowała?Łysa Góra mnie pociąga tak,że będę śledzić temat.Dzięki za odpowiedż.Miłego dnia życzę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 12:53

kalafonia pisze:radek83- a gdzie do szkoly chodziles/chodzisz ?
Chodziłem... niestety już stary jestem. Do ogólniaka to na staszka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 13:24

witam wszystkich. na forum wpadam regularnie już od dawna, jednak dopiero teraz postanowiłem do was dołączyć. na codzień praca, dom w zagłębiu. uwielbiam góry i podróże z moją siedmioletnią córką. pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 13:39

Witam Nowych :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lutego 2009, 13:41

nepawin  Cześć :)
ODPOWIEDZ