PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 listopada 2008, 12:03

Witam nowo przybyłych
pjotr

Post autor: pjotr » 26 listopada 2008, 22:10

Witam Was
Na imię mam Piotr, ma wsinka leży u podnóża B. Śląskiego, szłapka na to forum sprowadziła mnie dosyć niespodziewanie, tym razem się nie myliła (czasem wyprowadza w POLE) strasznie tu sympatycznie u Was
Pozdrawiam
Mirek

Post autor: Mirek » 27 listopada 2008, 4:28

pjotr witaj w naszym gronie. :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 listopada 2008, 10:35

pjotr Powitać :)
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 27 listopada 2008, 11:48

pjotr witaj :)
pjotr pisze:strasznie tu sympatycznie u Was
takież było i moje pierwsze spostrzeżenie, kiedy znalazłam góry-szlaki
słuszne zresztą :D
impossible is nothing
Anonymous

Przedstaw się... -> Przedstaw się

Post autor: Anonymous » 27 listopada 2008, 22:19

hej...mam na imię Magda ,kiedyś bardzo chodziłam po górach ,potem były żagle, potem offroad.... ale to nie to samo co góry .Powrót do gór zaczęłam od Tatr ,a bardzo mi w tym pomogła Wasza strona....to na niej znalazłam opisy tras,historie z wypraw ...i dzięki temu nie przeliczyłam się z własnymi możliwościami ..pozdrawiam Was serdecznie....
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 27 listopada 2008, 23:00

Witam, co to jest offroad?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 28 listopada 2008, 1:53

janek.n.p.m pisze:Witam, co to jest offroad?
janek.n.p.m to masz takie terenowe auto i jeździsz nim po takich terenowych terenach we błocie, wodzie i bezdrożach wszelakich i są nawet takie rajdy i wtedy może Cie ktoś nawet wyciągarką z jakiegoś błoca wyciągnąć :)
Dobrze wytłumaczyłem magdasmoła ? Dobrze? :spoko:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Błotko!

Post autor: Tilia » 28 listopada 2008, 12:39

A propo tych autek czy tez motorków,czy to jest w porzadku ,ze takim czymś się bawi na leśnych dróżkach?Przecież,lękanie zwierzyny chyba jest zabronione!W lipcu szłam na Turbacz właśnie taką drogą-o zgrozo!!!!!dosyć,że w niektórych miejscach nie dało sie przejsć to jeszcze trzeba było uciekac przed szalejacymi "motokrosowcami"!!!!!! a w drodze z Tułu na Małą Czantorię to samo widziałam a pasące sie nie opodal krowy ze strachu tez szalały!Skoro juz czarownic nie ma więc ciekawe czyja to bedzie wina,że mleka nie będą chciały dać!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Przywitanie!

Post autor: Tilia » 28 listopada 2008, 12:48

Najpierw jednak miało byc serdeczne przywitanie Piotra.
A więc witaj miło....prawie sąsiedzie!!!!!!!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 28 listopada 2008, 20:49

janek.n.p.m to masz takie terenowe auto i jeździsz nim po takich terenowych terenach we błocie, wodzie i bezdrożach wszelakich i są nawet takie rajdy i wtedy może Cie ktoś nawet wyciągarką z jakiegoś błoca wyciągnąć :)
acha fajne :) ale na poligonach :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2008, 14:27

pjotr magdasmoła witajcie...ja też tu od niedawna, ale jest wspaniale :D
Anonymous

Przedstaw się...

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2008, 15:20

dzięki za miłe powitania :D
...na temat offroad-u widzę wszystko zostało powiedziane.........najczęściej jeżdzi się po poligonie,kopalni piasku ale bywają też lasy-zawsze za zgodą i wiedzą leśniczego :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2008, 15:39

[Dobrze wytłumaczyłem magdasmoła ? Dobrze? :spoko:[/quote]
lepiej się nie dało
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 29 listopada 2008, 20:49

witam wszystkich,, mitakuye oyasin ,, i pozdrawiam
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
ODPOWIEDZ