PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

aga chuda

Post autor: aga chuda » 01 listopada 2008, 10:44

Witam Mirku:))))toś Ty swój chłop:)))a jo ślońsko dziołcha:))nie no fantastycznie!!:)15 jestem już umówiona ze znajomymi w Katowicach na wyjście do teatru- tu niestety górki przegrały. pttk gronie? nic nie wiem ale już sie orientuję
Królik co Ty w Norwegii robisz!?wracaj!!;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 01 listopada 2008, 10:48

Królik co Ty w Norwegii robisz!?wracaj!!
aga chuda ciężko pracuję dla dobra ojczyzny, tzn. swojej rodziny :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 01 listopada 2008, 23:02

aga chuda zdjęcie proszę włożyć w avatara
co to mi tu znaczy się tak bez fotki :zly:
bo skorzystam z praw moderatora :lol: :lol: :lol:
Mirek

Post autor: Mirek » 02 listopada 2008, 17:49

aga chuda pisze:Witam Mirku:))))toś Ty swój chłop:)))a jo ślońsko dziołcha:))nie no fantastycznie!!:)15 jestem już umówiona ze znajomymi w Katowicach na wyjście do teatru- tu niestety górki przegrały. pttk gronie? nic nie wiem ale już sie orientuję
Królik co Ty w Norwegii robisz!?wracaj!!;)
aga chuda, sorki ale myślałem że się znamy.Pozdrawiam i do zobaczyska na szlaku!!!!!!!!
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 listopada 2008, 22:03

aga chuda ciężko pracuję dla dobra ojczyzny
jak tak to wracaj do Polski :14:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
aga chuda

Post autor: aga chuda » 05 listopada 2008, 15:50

Królik proszę oszczędź mnie!!! nie informuj amina;)jak tylko znajdę troszkę czasu i odpowiednie zdjęcie;) to zaraz załączę:)))

Mirku no nie znamy się- tzn jeszcze się nie widzieliśmy ale wszystko przed nami:)))
iwona23

Post autor: iwona23 » 17 listopada 2008, 11:52

witam wszystkich!!! Nazywam się Iwona Warlikowska, studiuję w Toruniu na UMK finanse i rachunkowośc II rok. Mam nadzieję że dzięki Wam poznam góry pozdrowionka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2008, 12:12

Witaj Iwona!
Mirek

Post autor: Mirek » 17 listopada 2008, 14:16

iwona23 witaj w śród nas. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2008, 23:33

Widze że powiększa nam się grono pań. Ps.Radlin górą!!! ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2008, 23:39

iwona23
Witaj serdecznie, życzę Tobie abyś czuła się wśród tych wszystkich wspaniałych osób tak dobrze jak ja...mimo tylko wirtualnego kontaktu (narazie :kukacz: , mam nadzieję że wkrótce to się zmieni)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 22 listopada 2008, 9:00

iwona23 pisze:studiuję w Toruniu na UMK finanse i rachunkowośc II rok
WoW dobrze ze nie u tadka rydzyka. :twisted:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 22 listopada 2008, 14:02

aga chuda, iwona23 welcome :)
impossible is nothing
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Witam wszystkich.

Post autor: Tilia » 22 listopada 2008, 14:50

Bardzo mi miło,ze mogę do Was dołączyć!
Najpierw jednak chciałabym się przedstawić.Nazywam się Gomola Otylia i mam 49 lat lecz duchem o wiele,wiele mniej ;) ;) ;) mieszkam w Goleszowie i kiedy tylko mogę łażę na Czantorię czy Równicę bo to bliziutko.Dziękuję za zaproszenie na zjazd na Rycerzowej ,bardzo bym chciała,więc jak się uda...Chęci i czas mam a GÓRY bardzo kocham i wszystkich,którzy czują podobnie :)
Zdjęcie zamieszczę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 listopada 2008, 15:48

iwona23,Otylia witajcie w naszym gronie.
ODPOWIEDZ