PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 marca 2008, 23:51

Chłopaki, bo ja zdolniacha jestem ;):P

A teraz proszę mnie juz nie zagadywać, bo rano się nie zwlekę do pracy. Dobrze, że piątek i weekendu początek.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 13 marca 2008, 23:54

Elik pisze:Chłopaki, bo ja zdolniacha jestem
Nigdy w to nie wątpiłem :)
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 marca 2008, 0:07

Elik pisze:A teraz proszę mnie juz nie zagadywać, bo rano się nie zwlekę do pracy.
Nie czuj się osamotniona w tym zwlekaniu :lol:
AgnieszkaB

Post autor: AgnieszkaB » 14 marca 2008, 13:34

I ja się wreszcie przywitam-jestem Agnieszka. O Waszym forum słyszę już dość długo- od Sławka G, który zresztą też, niedawno Was odkrył :) Jak nie będzie kogo wyciagnąć w góry- pewnie Wy się znajdziecie- i z tego cieszę się bardzo- Juz myślałam, ze coraz mniej ludzie lubią odpoczywać właśnie łażąc po górach i dźwigając ze sobą to, co niezbędne...biedni- nie widzą , co tracą...Więc- dobrze, ze jesteście :) Acha- Sławku- Ciebie witam szczególnie- widzisz- w końcu to dotarłam:)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 marca 2008, 14:16

AgnieszkaB Witam serdecznie i zapraszam do wspólnego wędrowania... po forum i po górach.
:spoko:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 marca 2008, 14:18

AgnieszkaB pisze:Acha- Sławku- Ciebie witam szczególnie- widzisz- w końcu to dotarłam:)
No, No, McGregor nie wiedziałem, żeś taki agitant. Dzięki Ci że AgnieszkaB "w końcu to dotarła" - cokolwiek by to miało znaczyć :lol: :ha: :ha: :ha:
AgnieszkaB

Post autor: AgnieszkaB » 14 marca 2008, 14:46

No tak- jak zwykle, pisząc w pośpiechu- bo ja zawsze przy komp. tylko na chwilę- zrobiłam mały błąd- miało być: "w końcu TU dotarłam"- miałam na myśli oczywiście Was, Forum...Trochę wiem o Was-dzięki McGregorowi-no..poopowiadał co- nie co- czuję się jakbym faktycznie już Was poznała:) góry to nasz wspólny temat z McGregorem więc- i z Wami:) pozdrawiam
AgnieszkaB

Post autor: AgnieszkaB » 14 marca 2008, 14:58

Faktycznie- zabawnie wyszło z tym, moim " dotarciem"- normalne- mam talent:) :) Lepiej nie będę rozwijałą tej kwestii :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 marca 2008, 18:31

WItaj Agnieszko!
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 14 marca 2008, 18:35

Witaj Agnieszko mam nadzieje ,ze milo spedzisz czas na forum i w górach .
AgnieszkaB

Post autor: AgnieszkaB » 14 marca 2008, 20:46

Na forum, jestem bardzo krótko- ale już mi się podoba-a za górami po prostu tęsknię- jednodniowe wypady to nie to samo co wziąźć plecak na plecy, ze wszystkim co niezbędne i, w górę- bliżej nieba, a dalej od wszystkiego:)- zwłaszcza Bieszczad mi brakuje...ale z Wami do gór bliżej :)
AgnieszkaB

Post autor: AgnieszkaB » 14 marca 2008, 20:50

Masz rację Turystykon- widząc takie jak Twoja wypowiedzi, tym bardziej cieszę sie, że do Was trafiłam...McGregor- wielkie dzięki
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 14 marca 2008, 21:06

witaj :) AgnieszkoB
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 14 marca 2008, 23:56

widze tu samych 'specow' od gór co mnie ogrooooomnie cieszy :) cieszy mnie tesh to że do Was trafiłam, jeszcze bez total ekwipunku ale z chęciami do przemierzania i zdobywania :)) cieplutko pozdrawiam
Beti/nowa
impossible is nothing
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 14 marca 2008, 23:58

Witaj Beti fajnie,ze tyle nowych twarzy tu zaglada :)
ODPOWIEDZ