PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 20 kwietnia 2012, 13:30

[ zamiast siedzieć w necie proponuję ubłagać szefa o wcześniejsze wyjście z pracy :P


szef bywa czasem NIEUBŁAGANY ....oj zapomniało się już po tych kilku miesiącach leniuchowania jak to jest :lol:
Do zob.o UMÓWIONEJ porze ...i (niestety) ani minutki wcześniej
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8710
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 22 kwietnia 2012, 21:18

Witam wszystkich nowoprzybyłych :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 23 kwietnia 2012, 7:01

joanna witam na forum - miło było razem powędrować :)
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 15:16

Gosiu mam nadzieję, że to jeszcze razem powędrujemy i pogadamy:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 21:20

Nazywam się Wojtek (Czesi piszą przez "v" :) ), mieszkam w Nysie, mam 26 lat. Ogólnie moją pasją przewodnią jest rower (ostatnio najczęściej szosowy). Świetnie czuję się w górach, które przemierzam na wieloraki sposób, a więc na nartach biegowych w zimie, pieszo i na rowerze.
Najwyżej byłem na najwyższym szczycie Niemiec - Zugspitze, bardzo podobają mi się Beskidy, wędrówka po trochę opustoszałych Tatrach Zachodnich jesienną porą z noclegiem na Bystrej (świetnie wyglądał wschód słońca) też ujdzie :D . Ogólnie najbliżej w góry mam w Opawskie, gdzie głównie celem jest Biskupia Kopa. Poza tym bardzo dużo jeżdżę po Jesionikach.
Z niektórymi osobami z forum spotkałem się we wrześniu na Grzesiu w Tatrach, a także być może w lutym na Śnieżce. Ostatnio [/b]Robert J namówił mnie na wyprawę rowerową do Rycerki-Kolonii na zjazd, który bardzo mile wspominam.
Do zobaczenia na trasach i szlakach górskich!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 21:55

Witam się oficjalnie, jak przystało na nowego członka forum. Łodzianka, studentka studiów przyrodniczych (chruściki i bieliki ;) ). Z jednymi z Was poznałam się w PTSM w Rycerce, z innymi na szlaku, a z pozostałymi mam nadzieję poznać się przy równie przyjemnej okazji. Mimo, że nie jestem tak zaprawiona w górskich wędrówkach jak Wy, już wiem, że razem zdobędziemy niejeden szczyt ;)
Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
GosiaB
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1411
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 20:11
Kontakt:

Post autor: GosiaB » 23 kwietnia 2012, 21:56

joanna pisze:Gosiu mam nadzieję, że to jeszcze razem powędrujemy i pogadamy:)
też mam taką nadzieję - do zobaczenia :)
Nie możesz zatrzymać
żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić.

https://picasaweb.google.com/102928732526243008580
Zbychu

Post autor: Zbychu » 23 kwietnia 2012, 22:37

Vojtek witaj :> Przy okazji wszystkiego i najlepszego z okazji imienin. Przyłączenie do grona GS to świetny prezent na imieniny ;) :spoko:




porwanie.Sabinek Witaj :>
Te ...
chruściki
... mi jakoś w oko wpadły, bo pstrągi na ich imitacje świetnie się łowi ;)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 23 kwietnia 2012, 22:39

vojtek i porwanie.Sabinek witajcie oficjalnie :D

porwanie.Sabinek - skąd taki nick :?: :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 kwietnia 2012, 23:13

vojtek pisze:Nazywam się Wojtek
porwanie.Sabinek pisze:Witam się oficjalnie
Witam Was serdecznie i dzięki za Zjazd :spoko:
vojtek pisze:moją pasją przewodnią jest rower
vojtek pisze:Najwyżej byłem na najwyższym szczycie Niemiec Zugspitze
Na rowerze :?: :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 9:46

Królik pisze:Na rowerze :?: :shock:
no bez przesady :D , ale z Garmisch Partenkirchen miałem jakoś 25 km wędrówki i chyba 2200 m przewyższenia do szczytu. Na szczęście załapałem się na ostatni zjazd w dół tego dnia, który jak sobie przypominam miał miejsce coś koło godziny 16, więc nie musiałem schodzić z góry po nocy.
Na rowerze najwyżej to Pradziad i Modre Sedlo, więc o wiele niżej.
Awatar użytkownika
aaig
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 529
Rejestracja: 08 lutego 2012, 13:19

Post autor: aaig » 24 kwietnia 2012, 9:47

O, vojtek-Rowerzysta, z gleby pod GSową flagą - witaj teraz w wirtualu :hej:
porwanie.Sabinek pisze:Witam się oficjalnie, jak przystało na nowego członka forum. Łodzianka, studentka studiów przyrodniczych (chruściki i bieliki ;) ). Z jednymi z Was poznałam się w PTSM w Rycerce
porwanie.Sabinek - mimo że tyle punktów wspólnych: Łódź, Zjazd w Rycerce i studiowanie przyrodnicze (kiedyśtam ale jednak) - to gdzieś mi w tej Rycerce się ukryłaś :kukacz:
Ale witaj tutaj! Mam nadzieję, że rozpoznamy się następnym razem :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 kwietnia 2012, 10:03

vojtek pisze:Garmisch Partenkirchen miałem jakoś 25 km wędrówki i chyba 2200 m przewyższenia do szczytu.
Szedłeś ferratą Jubileum Grat, czy jakąś inną drogą?

(wszystkich sorki za ten mały off-top) :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 11:30

Królik pisze:Szedłeś ferratą Jubileum Grat, czy jakąś inną drogą?
Zaczynałem z pod Stadionu Olimpijskiego, potem płaciłem wstęp, aby wejść do Partnachklamm, po drodze mijałem schroniska: Reintalangerhütte i Knorrhütte, później było dość strome podejście obok wyglądającego futurystycznie Schneefernerhaus i wreszcie znalazłem się na najwyżej położonym ogródku piwnym w Niemczech :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2012, 22:24

Witam !!!
Nie wiem czy robię to odpowiednio z zasadami klubu, ale chciałem się przedstawić tuż po zlocie, a nie przed :D
A robię to dlatego, że byłem na swoim pierwszym zlocie GS'u i bardzo mi się podobało.
Mam na imię Piotrek, cieszę się, że mogłem Was poznać i na pewno przyjadę na następne spotkanie.
Jakby ktoś chciał mnie skojarzyć to jestem właścicielem "czarnego stróża świetlicy" - psa Inki.:)
ODPOWIEDZ