PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 sierpnia 2007, 23:52

mirkow pisze:Królik ty pieronie jedyn,kiedy tyś nazbiyroł tyla tych gwiazdek???A może Ci się sklonowały :wink: :wink: :wink:
Chopie jak Forum je takie gryfne to sie i wygodać trza i łobowionzek jest, niy...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 sierpnia 2007, 23:53

Termit pisze:Szeryf nosi jedna gwiazdę, ale żeby 3 lub 4 :D :D :D
jo niy je żodyn Szeryf, ino zwykły Królik :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 09 sierpnia 2007, 23:58

mirkow pisze:Królik ty pieronie jedyn,kiedy tyś nazbiyroł tyla tych gwiazdek???A może Ci się sklonowały :wink: :wink: :wink:
Mirkow, gratuluja trzeciyj gwiozdki, ale żeś pogonioł, ażeś mnie dogonioł :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2007, 11:28

Minter pisze:Masz rację. Trza się wypowiadać, ale nie zapisać się i czekać na ruch innych jak tu robi dużo takich pseudoużytkowników :). Gratuluję Wam trzech gwiazdek :D.
Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje,Królikmnie zmobilizował :wink: :wink: :wink:
grzesiekpozer

Post autor: grzesiekpozer » 12 sierpnia 2007, 19:12

Witam wszystkich jestem Grzesiek:) Mam nadzieje, że szybko się tutaj zadomowie... Jestem z Naprawy miejscowości koło Jordanowa... Bardzo często bywam w górach prowadząc wiele znajomych... Mam zaliczone praktycznie całe wysokie Tatry (Orla Perć 4 razy) :D Od pewnego czasu góry to moja pasja...
Pete

Post autor: Pete » 12 sierpnia 2007, 19:30

grzesiekpozer pisze:Witam wszystkich jestem Grzesiek:) Mam nadzieje, że szybko się tutaj zadomowie... Jestem z Naprawy miejscowości koło Jordanowa... Bardzo często bywam w górach prowadząc wiele znajomych... Mam zaliczone praktycznie całe wysokie Tatry (Orla Perć 4 razy) :D Od pewnego czasu góry to moja pasja...
I pewnie często na Luboń chodzisz ;) Witam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2007, 20:21

Witam Cię bardzo serdecznie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2007, 20:33

grzesiekpozer pisze:Witam wszystkich jestem Grzesiek:) Mam nadzieje, że szybko się tutaj zadomowie... Jestem z Naprawy miejscowości koło Jordanowa... Bardzo często bywam w górach prowadząc wiele znajomych... Mam zaliczone praktycznie całe wysokie Tatry (Orla Perć 4 razy) :D Od pewnego czasu góry to moja pasja...
No to trafiłeś w najlepsze miejsce. Witam Cię gorąco!!! :)
Pete

Post autor: Pete » 12 sierpnia 2007, 20:51

grzesiekpozer pisze:Oj nie chodze często na Luboń byłem może 2 razy w zyciu:) Średnio mi się podoba.... A Ty byłeś Pete???
Grzesiekpozer, byłem. Bardzo sympatyczne miejsce. Zazwyczaj tak jest, że górale po swoim nie chodzą - również w twoim przypadku :)
Anćla

Post autor: Anćla » 12 sierpnia 2007, 22:44

witaj Grzegorzu:) tak prosto i serdecznie ha!! i jestem pierwsza na czele komitetu powitalnego :lol:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 12 sierpnia 2007, 22:58

I ja Cię witam grzesiekpozer :D
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 13 sierpnia 2007, 7:33

I ja Cię witam, mój imienniku :)
Naprawa jest ładnie położona, a Ty z której jej częsci jestes??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2007, 9:25

I ja witam pięknie a zarazem pytam czy to ta Naprawa w której szaleje grypa ? ( " Grypa szaleje w Naprawie" - Jalu Kurek)
grzesiekpozer

Post autor: grzesiekpozer » 13 sierpnia 2007, 20:53

Dziękuje Wam wszystkim za słowia powitania:) I ja witam wszystkich serdecznie mam nadzieje że kiedyś Was wszystkich spotkam na szlkau bądź jakimś zjeździe już w realiku:)

Grzegorz masz racje mam piękny widok na zachody BG oraz na panorame Tatr, mieszkam w tej części co biegnie droga na Jordanów (tzn. Skomielna Biała - Wadowice) Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Antektak z tej Naprawy co szalała grypa:)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 sierpnia 2007, 22:27

Jechałem wczoraj przed Naprawę... Mogłeś mi pomachać... :wink:
ODPOWIEDZ