PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Błękitna Dziewczynka

Witam seredecznie:)

Post autor: Błękitna Dziewczynka » 24 lipca 2007, 9:22

Okazuje się,że jednak w złym miejscu przedstawiłam się poprzednio,toteż naprawiam swą pomyłkę i już wszytskich witam:)
Nazywam się Małgorzata Wiaderek,choć zawsze wymyślam sobie jakieś inne imię;) Jestem pełną szalonych pomysłów miłośniczką wędrówek,górskich zwłaszcza,ale także innych-np.po moim ukochanym Roztoczu.Poza tym uwielbiam dużo innych rzeczy-grunt,żeby było ciekawie,spontanicznie i dużo się działo;))Pozdrawiam wszystkich.I mam nadzieję znaleźć tu towarzyszy długich wędrówek:))
Anćla

Post autor: Anćla » 24 lipca 2007, 9:47

No Małgo nareszcie Ci się udało wykminić jak i co tu działa :D wiesz kochaju Tjebja :? no i jakże by inaczej być mogło Witam Cię tu mocno serdecznie i z dawką cynamonu :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2007, 10:34

Witam serdecznie :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2007, 10:46

Miłego forumowania i witam Wszystkich nieprzywitanych przezemnie ;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 lipca 2007, 22:22

Błękitna Dziewczynko :D ja na forum nie wiele dłużej od Ciebie, więc chcę Cię jeszcze bardziej serdecznie przywitać. My forumowe "Żółtodzioby" musimy trzymać się razem.
Tak więc POWITANIA WIELKIEEEEEE I POZDROWIENIA OGROMNEEEEEE
:D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 25 lipca 2007, 7:12

I ja Cię witam Błękitna Dziewczynko, oraz Wszystkich nowych, z którymi nie zdążyłem się przywitać będąc na urlopie.
Pozdrawiam
inia

Post autor: inia » 25 lipca 2007, 15:17

witam wszystkich! na wstępie wypadałoby się przedstawić:) tak więc mam na imię Inga, pochodzę z Makowa Podhalańskiego ale od jakiegoś czasu mieszkam (pracuję i studiuję) w Krakowie. Piękne miasto ale latem ciężko mi tu wytrzymać:( Jeżeli cvhodzi o moje zainteresowania to lubię cjhodzić po górach (ale bardziej amatorsko niż wyczynowo:)), jeździć na rowerze i czytać książki. A od czasu do czasu zaszaleć w jakimś dobrym klubie. Pozdrawiam wszystkich::))
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 lipca 2007, 23:10

Ponieważ prawie całe szanowne grono "starych" forumwiczów włóczy się teraz po Tatrach, pozwolę sobie przywitać w imieniu wszystkich nasze dwie nowe koleżanki:
SUZI - Magdę i INIA - Ingę.
Miłe młode koleżanki witam Was serdecznie w imieniu własnym i innych forumowiczów. Cieszę się, że zawitałyście właśnie do nas. Wasz wybór jest trafny, bo to najlepsze forum i stronka o górach w naszym przepastnym necie.A wszystko to dzięki naszemu Adminowi Mosorczykowi./Admin - to było trochę "wazeliny" do Ciebie ;-)) /. Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam Admin naszego klubu, niech żyje nam... to mówiłem ja Królik.
Dziewczyny - witam serdecznie i mam nadzieje, że zostaniecie z nami dłuuuugo, dłuuuugo a może jeszcze dłużej.
Pozdro.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 lipca 2007, 23:29

Aaaaa... zmieniłem se zdjecie w profilu.
Te z lodowca już mi się znudziło.
Wstawiłem nowe z drogi na Hochschober 2.322.
A co tam raz się żyje...

...w górach ponoć dwa... raz na podejściu... raz na zejściu...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 lipca 2007, 23:34

To jest Hochschober ze schroniskiem u swego podnóża...

Obrazek
Pete

Post autor: Pete » 25 lipca 2007, 23:38

Przy Was to tu się czuję takim starym forumowiczem... Witam nowych :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 25 lipca 2007, 23:40

Eeeee tam zaraz starym... ledwo trzy miesięcznym...
Żart taki Pete...
Pozdrawiam.
Pete

Post autor: Pete » 05 sierpnia 2007, 13:29

I zapraszamy wreszcie starych, bo coś tutaj było pusto przez 2 tygodnie... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2007, 6:04

Pete pisze:I zapraszamy wreszcie starych, bo coś tutaj było pusto przez 2 tygodnie... :)
Witam, ja byłam cicho bo byłam na wakacjach u rodziny :). Już nadrabiam zaległości i widzę, że przybyło tu dużo nowych. Witam Was gorąco!!! :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 07 sierpnia 2007, 8:31

Rigideno pisze:Witam wszystkich nowych. Królik, Anćla, Alf bądzcie z nami!!!
Jesteśmy, jesteśmy...
Ja napewno...
Dzięki Rigideno.
ODPOWIEDZ