Tydzień Snufkin'a (siwusa202)

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2010, 20:22

Otylia pisze:
Snufkin pisze:A znajomi... jeszcze nie znalazłem takich, którzy chcięliby się ze mną wybrać w góry. Ale jak się znajdą to czemu nie
no co Ty! a Czerwone Wierchy,Turbacz,Babia????? a propos,też mam ten problem,gdyby nie GS to byłoby kiepsko :)
-czy przeżyłeś zjawisko Brockenu?
To się chyba nazywa Widmo Brockenu (http://www.gory-szlaki.pl/widmo_brockenu.htm) ;)

A do autora:
1 Czy lubisz swoją siostrę i za co ?? :D
2 Co w sobie lubisz najbardziej a co chciałbyś zmienić ??
3 o czym najczęściej myślisz w górach??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 1:00

DawidR pisze:1 Czy lubisz swoją siostrę i za co ??
2 Co w sobie lubisz najbardziej a co chciałbyś zmienić ??
3 o czym najczęściej myślisz w górach??
1. Lubię swoją siostre przede wszystkim za to, że jest moją siostrą ;) Zawsze wyjątkowo dobrze się dogadywaliśmy jak na rodzeństwo...
2. Lubię to, że mam jakieś zainteresowania, że chce mi się coś robić poza siedzeniem przed komputerem, tylko po to, żeby to robić. Co bym chciał zmienić? Jestem zbyt mało odpowiedzialny i zbyt mało zdyscyplinowany.
3. W górach zawsze mam taką myśl, że zbyt mało potrafię docenić to co widzę, to gdzie jestem. I mam to za każdym razem. Widzę piękne krajobrazy i wiem, że nie dostrzegam całego ich piękna. I staram się to docenić za wszelką cenę. I to jest największy ból chodzenia po górach.
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 08 lutego 2010, 1:05

moje kolejne pytania: za czym Ci tęskno, jak słuchasz smutnych, rzewnych piosenek/muzyki?
czy wzruszasz się na filmach? na jakich? i czy tylko na filmach? ;)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 1:10

zagatka pisze:za czym Ci tęskno, jak słuchasz smutnych, rzewnych piosenek/muzyki?
czy wzruszasz się na filmach? na jakich? i czy tylko na filmach?
1. Jeżeli już mi za czymś tęskno, to zawsze za podróżami. Nie koniecznie góry, ale ogólnie: przygoda, przyroda, podróż.
2. Nie wzruszam się na filmach raczej....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 1:54

Raczej? Czyli na jakimś kiedyś się wzruszyłeś?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 10:30

Szarlotka pisze:Raczej? Czyli na jakimś kiedyś się wzruszyłeś?
"Raczej" bo nie wiem jak sie definiuje słowo "wzruszyć" ;) bo mi się ono kojarzy z płakaniem i czymś takim, a tak nie miałem na żadnym filmie. Ale kilka filmów w życiu przeżyłem dość głęboko i jeżeli można to nazwać wzruszeniem, to tak, wzruszam się na filmach ;) Stąd "raczej".
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 13:36

Proszę o ostatnie pytania, jak ktoś ma bo kończy się mój czas ;)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 lutego 2010, 18:38

To może jeszcze ja zapytam, jako, że mija pierwszy semestr:
1. Czy jesteś zadowolony z kierunku studiów, które wybrałeś?
2. Czy już wiesz, jaką specjalizację chciałbyś wybrać?
3. Czy wolałbyś mieć swoją firmę, czy pracować u kogoś?
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 08 lutego 2010, 18:48

Snufkin pisze:Ale kilka filmów w życiu przeżyłem dość głęboko
ponieważ odpowiedz na moje pytanie nie usatysfakcjonowała mnie w pełni, proszę uściślić, jakie to filmy przeżyłeś ;-) (o to mi chodziło z tym wzruszeniem, niekoniecznie płacz i szlochanie:P)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 21:08

JolaR pisze:1. Czy jesteś zadowolony z kierunku studiów, które wybrałeś?
2. Czy już wiesz, jaką specjalizację chciałbyś wybrać?
3. Czy wolałbyś mieć swoją firmę, czy pracować u kogoś?
1. Tak, nie wyobrażam sobie studiować czegoś innego.
2. Jeszcze nie, nie wybiegam tak daleko w przyszłość ;)
3. Wolałbym pracować u kogoś i nie wiem czy chciałbym pracować w wyuczonym zawodzie.

zagatka pisze:ponieważ odpowiedz na moje pytanie nie usatysfakcjonowała mnie w pełni, proszę uściślić, jakie to filmy przeżyłeś ;-)
Z pewnością film, który najbardziej przeżyłem i który najwięcej zmienił w moim życiu to Into the wild.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2010, 22:29

Jako, że zbliża się koniec mojego tygodnia chcę podziękować użytkownikom: Chris tom-pi4 PiotrekP Manfred templar Adam Świetlik25 zagatka DawidR bluejeans Otylia Szarlotka JolaR za pytania.
Wyznaczam kolejną osobę. Mam nadzieję, że nie zostanę posądzony o nepotyzm, ale jako, że jest to dość aktywna na forum osoba, a ostatnio została moderatorem pomyślałem, że pewnie macie do niej jakieś pytania.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 08 lutego 2010, 23:59

Kuba, bardzo miło się z Tobą obcowało w tym wątku :) Z wielka przyjemnością czytałam wszystkie Twoje odpowiedzi..
(musiałam się tym wrażeniem podzielić :) )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2010, 14:51

bluejeans pisze:Kuba, bardzo miło się z Tobą obcowało w tym wątku Z wielka przyjemnością czytałam wszystkie Twoje odpowiedzi..
Bardzo mi miło :)
ODPOWIEDZ