TydzienTatromaniaka13

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

odpowiedzi

Post autor: tatromaniak » 22 grudnia 2009, 18:49

[quote="Norbert124"]To może teraz ja:

1. Czy masz zwierzę, jak tak to jakie?
2. Jakiej słuchasz muzyki?
3. Twoja ulubiona książka?
4. Twój ulubiony film - uzasadnij?
5. Co lubisz zjeść?[/quote]

1/ Obecnie a to z przyczyn obiektywnych. Dzielę swój czas emeryta na trzy domy:
a/ mój własny koło Łodzi
b/ czasowy na Podhalu
c/ okazjonalny koło Oslo
Żaden zwierzak nie zniósłby takiego pana

2/ Disco z lat 80 i 90tak dla wypełnienia ciszy jak coś robię a jak mam chwilkę to lubię posłuchać Wysockiego lub Chopina

3/ "Boso ale w ostrogach" i w ogóle Grzesiuka

4/ " Popiół i diament" - ze względu na wspaniałą rolę niezapomnianego Zbyszka Cybulskiego i ocena moralna czynów głównego bohatera

5/ Uwielbiam naleśniki z serem i placki kartoflane ale tylko z cukrem
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2009, 19:18 przez tatromaniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 grudnia 2009, 18:51

Czy podoba Ci się most na Dunajcu w Czarnym Dunajcu? :zoboc:
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

odpowiedź

Post autor: tatromaniak » 22 grudnia 2009, 19:11

[quote="janek.n.p.m"]1. Jakiego przedmiotu uczyłeś.
2. Nie zaliczyłeś komuś przedmiotu :)[/quote]

1/ Przez 36 lat mojej pracy zawodowej kolejno: praktyczna nauka zawodu przedmiotów mechanicznych, teoretyczne przedmioty zawodowe praktycznie wszystkie mechaniczne / technologia, rys. techniczny, budowa maszyn, materiałoznawstwo, maszynoznawstwo, podstawy konstrukcji mechanicznych dla innych zawodów, technoligię montażu itp

2/ Tak tym osobom, które tego nie chciały /zasob wiedzy i umiejętności nie adekwatny do wymagań minimum programowego /
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

odpowiedź

Post autor: tatromaniak » 22 grudnia 2009, 19:16

[quote="Jano"]Czy podoba Ci się most na Dunajcu w Czarnym Dunajcu? :zoboc:[/quote]

Zależy który? Bardziej mi się podoba ten ostatnio odnowiony w kierunku Nowego Targu, ten drugi też / ładne widoki z niego na na kaskady na Czarnym Dunajcu / ale trochę mniej przypada mi do gustu
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 grudnia 2009, 19:20

Chodziło mi o ten pierwszy, jako dziecko kąpałem się tam bo tylko przy progach było więcej wody niż do kolan jak gdzie indziej :D
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Dunajec

Post autor: tatromaniak » 22 grudnia 2009, 20:12

Teraz najwięcej dzieci kąpie się tam dalej jak jest droga wzdłuż rzeki w stronę Wróblówki. Jeżdżę tam ze swoimi wnuczkami bo jest tam dość pokaźna kaskada wodna
pozdrawiam
al3ksand3r

Post autor: al3ksand3r » 23 grudnia 2009, 22:14

Twój pierwszy raz...(oczywiście wędrówkę w górach) jak wspominasz? :D
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

odpowiedź

Post autor: tatromaniak » 23 grudnia 2009, 22:37

al3ksand3r pisze:Twój pierwszy raz...(oczywiście wędrówkę w górach) jak wspominasz? :D
Niezbyt miło to wspominam bo na wycieczkę szkolną wziąłem nie takie buty i poobcierałem sobie nogi. Było to gdzieś w Sudetach ale nawet nie pamiętam gdzie to było, bo tych terenów też nie znam za dobrze
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 grudnia 2009, 23:21

Czy masz jakieś inne hobby prócz gór??
Czy to zawsze były tylko góry?? Czy coś Cię do nich nagle przyciąłgo??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 grudnia 2009, 9:01

Drogi gościu Tatramaniaku jak się zwiesz,
w związku z Twoją wiadomością na PW, którą tu zacytuje, aby szersze grono ludzi mogło przeczytać na temat Twojej kultury osobistej,
Tatromaniak13 pisze:Gościu odpierdol się od mojej osoby na publicznym forum bo ja cię nie zaczepiam i nie życzę sobie aby jakiś jełop wyrażał o mnie swoją subiektywną opinię
bez odbioru
Nie będę się tu z niczego tłumaczył i opinie swoje będe zamieszczał, musisz się z tym "gościu" pogodzić. Wedle Twego zdania chamstwo chamstwem zwalczaj,
życzę Ci dużo chamstwa w życiu, skoro to lubisz.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 24 grudnia 2009, 9:58

Manfred pisze:Tatromaniak13 powiedział/-a:
Gościu odpierdol się od mojej osoby na publicznym forum bo ja cię nie zaczepiam i nie życzę sobie aby jakiś jełop wyrażał o mnie swoją subiektywną opinię
bez odbioru
Tetromaniak13 (nauczyciel)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Mirek

Post autor: Mirek » 24 grudnia 2009, 10:30

janek.n.p.m pisze:
Manfred pisze:Tatromaniak13 powiedział/-a:
Gościu odpierdol się od mojej osoby na publicznym forum bo ja cię nie zaczepiam i nie życzę sobie aby jakiś jełop wyrażał o mnie swoją subiektywną opinię
bez odbioru
Tetromaniak13 (nauczyciel)
OOOOOOOOOOOOOOO znowu się zaczyna,jeden temat się skończył i zaczyna się drugi. :( :twisted:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 grudnia 2009, 11:23

Manfred pisze:Drogi gościu Tatramaniaku jak się zwiesz,
w związku z Twoją wiadomością na PW, którą tu zacytuje,
Z moderatorskim słowem:
Manfred ja rozumiem Twoją złość, ale PW to jak sama nazwa wskazuje - PW i unikaj na przyszłość cytowania wiadomości z PW tu na ogólnym forum.
To są sprawy między Tobą a Tatromaniakiem i szczerze - chyba mało kogo obchodzą tu na ogólnym forum.
Jak wszyscy zaczną wrzucac tu swoje wiadomości z PW, to zabraknie miejsca na serwerze.
Życząc Wam spokojnych Świąt pozdrawiam z moderatorskim pozdrowieniem. :spoko:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 grudnia 2009, 11:28

mirek pisze:OOOOOOOOOOOOOOO znowu się zaczyna,jeden temat się skończył i zaczyna się drugi.
Nie mirek, nie zaczyna się. Bo to nie temat na takie rzeczy.
Niech sobie załatwiają to między sobą na PW.
Jeśli jeszcze jakaś taka wypowiedź się tu pojawi, potraktuję ją jako OFFTOP i zostanie wykasowana.
To jest temat: TydzienTatromaniaka13, a nie temat: "Opierdalamy się wszyscy nawzajem i wywlekamy swoje personalne żale".
Chcecie załóżcie taki temat i tam będziecie się mogli w k..wy wyżywać na sobie.
Jak ktoś będzie chciał sobie poczytać czy kogoś poopierdalać, to sobie tam wejdzie i już, a nie będzie zaśmiecał forum swoimi żalami w innych tematach.
Kurna, Ludzie trzymajcie się tematu jak coś tu chcecie pisać !!!
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 grudnia 2009, 11:33

Wszystkich zainteresowanych zapraszam:
viewtopic.php?p=105527#105527

P.S. Tatromaniak sorry, że w "twoim" tygodniu, ale nie strzymałem :zly:
ODPOWIEDZ