Tydzień OliMani

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 13:53

webak79 pisze:1.Jak się zaczęła Twoja przygoda z górami?
2.Miejsce, w którym chciałabyś spędzać cały wolny czas?
3.Masz jakieś zwierzę,ew. chciałabyś mieć?
1.Rodzice od dawna 'ciągneli' mnie w góry ale kiedyś bardzo mi się to nie podobało. Dopiero jakieś 6 lat temu zmieniłam zdanie na ten temat po 3-dniowej wycieczce w Karkonosze :)
2.Hmmm dużo jest takich miejsc :) Ale myślę, że mogłoby to być Zakopane
3.Nie mam zwierząt ale chciałabym mieć psa
Filip pisze:-Masz ulubiona ksiazke, do ktorej wracasz albo strasznie Ci sie podobala?
-Od jak dawna jezdzisz na desce?
-W jaki sposob jestes zwiazana ze Stowarzyszeniem Modelarzy... ? jakis wlasny model? startujesz w zawodach?

ciekawosc... dobrze ze mam hamulce:P
1.Kiedyś podobała mi się bardzo książka 'Ten obcy' i chyba jeszcze kiedyś ją przeczytam. A tak poza tym to 'Zdążyć przed Panem Bogiem' i właśnie czytam 'Dżumę', która też mi się bardzo podoba :)
2.Na desce jeżdżę dopiero 3 lata
3.Ze Stowarzyszeniem Modelarzy nie jestem już związana, to był niezbyt długi epizod. Bawiłam się w to niecały rok i brałam udział tylko w zawodach balonów i ornitopterów :)
Filip pisze:Milego tygodnia zycze :-)
Dzięki :)
Pete

Post autor: Pete » 01 lipca 2008, 14:03

Chodziłaś już po Tatrach ?
Czym w Twoim otoczeniu (oczywiście poza Twoją rodziną) są górołazy ? :)
I co sądzisz o naszym zjeździe na Wielkiej Raczy ? :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 14:06

OlaMania pisze:Nie mam zwierząt ale chciałabym mieć psa
Myślisz o jakiejś konkretnej rasie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 15:28

webak79 pisze:Myślisz o jakiejś konkretnej rasie?
Podobają mi się owczarki niemieckie, husky, rottweiler i ...... spanielki :P2:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 15:45

Pete pisze:Chodziłaś już po Tatrach ?
Czym w Twoim otoczeniu (oczywiście poza Twoją rodziną) są górołazy ? :)
I co sądzisz o naszym zjeździe na Wielkiej Raczy ? :zoboc:
1.Po Tatrach chodziłam ale niezbyt dużo. Na razie największym osiągnięciem była Świnica i Kozi Wierch :)
2.Niestety wśród moich znajomych są może 2 osoby , które choć trochę chodzą po górach :/
3.Zjazd bardzo mi się podobał. Fajni ludzie, świetna atmosfera :) Super było :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 18:44

Spaniel... sam mam spanielka :D :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lipca 2008, 18:56

webak79 pisze:Spaniel... sam mam spanielka :D :P
heh fajnie :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 04 lipca 2008, 22:04

OlaMania pisze: janek.n.p.m powiedział/-a:
Myślałaś by spróbować odwiedzić góry zimą, zdobywać je przy pomocy butów z zębami oraz czekana, taka tam mała wspinaczka? interesuje cię taki rodzaj turystyki górskiej?

Myślałam o tym ale nigdy nie miałam z kim iść zimą w góry
A tata by cię puścił ??????? :8)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2008, 23:18

janek.n.p.m pisze:
OlaMania pisze: janek.n.p.m powiedział/-a:
Myślałaś by spróbować odwiedzić góry zimą, zdobywać je przy pomocy butów z zębami oraz czekana, taka tam mała wspinaczka? interesuje cię taki rodzaj turystyki górskiej?

Myślałam o tym ale nigdy nie miałam z kim iść zimą w góry
A tata by cię puścił ??????? :8)
Hmmm... to zależy z kim i zależy gdzie. Zawsze w góry jeździłam z rodzinką, ponieważ nikt z moich znajomych nie chodzi po górach. A to, że mnie samej rodzice nie chcą puszczać to ze względu na bezpieczeństwo - w góry mam daleko, zazwyczaj dojazd jest nocnym pociągiem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 8:37

OlaMania pisze:A to, że mnie samej rodzice nie chcą puszczać to ze względu na bezpieczeństwo - w góry mam daleko, zazwyczaj dojazd jest nocnym pociągiem
Czyli jednak obawiają się o Twoje bezpieczeństwo w trakcie dojazdu a nie samotnej wędrówki po górach?

Lubisz/masz koty?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 12:48

Waldek pisze:
OlaMania pisze:A to, że mnie samej rodzice nie chcą puszczać to ze względu na bezpieczeństwo - w góry mam daleko, zazwyczaj dojazd jest nocnym pociągiem
Czyli jednak obawiają się o Twoje bezpieczeństwo w trakcie dojazdu a nie samotnej wędrówki po górach?

Lubisz/masz koty?
No dojazdu obawiają się najbardziej i tak szczerze mówiąc to ja sama wolę jeździć z kimś. Hehe tym bardziej, że wracając z Wrocławia ok godz. 21 zdarzyło mi się pomylić pociągi :ha:

Kotów niemam i ich za bardzo nielubię, ponieważ mam na nie alergię :D Od kotków muszę się trzymać daleko :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 14:01

To był Twój setny post... Musisz Olu to jakoś uczcić ;) :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 14:05

Turystykon pisze:To był Twój setny post... Musisz Olu to jakoś uczcić ;) :zoboc:
Łaaaaaaał setny post :D Pierwsze forum, które mi się szybko nie znudziło :D Nooo to teraz następna setka :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 05 lipca 2008, 14:29

OlaMania pisze:Pierwsze forum, które mi się szybko nie znudziło
Które fora ci się znudziły ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lipca 2008, 14:40

janek.n.p.m pisze:
OlaMania pisze:Pierwsze forum, które mi się szybko nie znudziło
Które fora ci się znudziły ?
Na przykład forum mojego miasta, na którym od niedawna jest bardzo dużo użytkowników i zaczęło wię wiele dyskusji o niczym co bardzo utrudnia wogóle czytanie tego forum :/ I jeszcze kilka innych :)
ODPOWIEDZ