Tydzień Elika

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Elika

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2008, 8:56

Witam wszystkich w tygodniu Elika!

Nazywam się Ela. Razem z moim mężem Tomkiem mieszkam w Siemianowicach. Pracuję w dziale zakupów. No i lubię góry w każdej formie a także generalnie aktywny tryb życia.
Czekam na pytania. :)

A na następny tydzień wyznaczam Dorkę.
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 21 kwietnia 2008, 9:15

1. Czu Twój mąż też kocha góry ?
2. Twoja ulubiona góra ?
3. Macie dzieci ?
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2008, 9:34

Gdyby nie ograniczenia jakie moga wprowadzic fundusze, ewentualny brak czasu itp. co chcialabys robic? Moze sprobowac czegos nowego?
Mirek

tydzień Elika

Post autor: Mirek » 21 kwietnia 2008, 10:12

Czy wędrujesz po Beskidach? Czy znasz Beskid Śląsko-morawski w Czechach?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2008, 10:29

Dariusz Meiser pisze:1. Czu Twój mąż też kocha góry ?
Zdecydowanie tak. :) Można powiedzieć, że góry nas połączyły, bo gdyby Tomek nie przyjechał pewnej jesieni na Jasień na Jesienne Bacowanie nie byłoby teraz NAS. A tak na serio to bardzo się cieszę, że możemy razem chodzić po górach. Życie jest prostsze :D
Dariusz Meiser pisze: 2. Twoja ulubiona góra ?
No i mam problem, bo chyba nie mam tej jednej ulubionej góry. Jeśli pomyśleć pod kątem - ulubiona bo często odwiedzana to chyba będzie to Wielka Racza.
Dariusz Meiser pisze:3. Macie dzieci ?
Jeszcze nie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2008, 10:32

Filip pisze:Gdyby nie ograniczenia jakie moga wprowadzic fundusze, ewentualny brak czasu itp. co chcialabys robic? Moze sprobowac czegos nowego?
Najbardziej chciałabym podróżować po świecie; Ameryka Południowa, Azja, Afryka, dzikie zakątki, odległość od cywilizacji. Mam z resztą duszę włóczykija, tylko te ograniczenia przeszkadzają ;)
Anonymous

Re: tydzień Elika

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2008, 10:36

mirek pisze:Czy wędrujesz po Beskidach? Czy znasz Beskid Śląsko-morawski w Czechach?
Owszem, wędruję. W nasze Beskidy (śląski, zywiecki, mały) mam mozna powiedzieć rzut beretem. :) Beskidu Śląsko-morawskiego nie znam za dobrze.
Mirek

tydzień Elika

Post autor: Mirek » 21 kwietnia 2008, 10:53

Elik zapraszam na wspólne wyprawy w Beakid Śląsko-morawski.Zna trochę czeskie beskidy.W temacie Beskidy u sąsiadów zapraszam na wspólne wypady. :spoko:
Dorka

Post autor: Dorka » 21 kwietnia 2008, 11:56

1.Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy ? czy w przyszłości chciałabys ja zmienić?

2. Jak trafialas na forum?
3.Jakie ksiązki , filmy lubisz ?
4. Czego się boisz najbardziej?
5. Jakie masz największe marzenie?
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2008, 11:58 przez Dorka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 21 kwietnia 2008, 11:57

W którym miejscu w Siemianowicach mieszkacie ?
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2008, 15:59

mirek pisze:Elik zapraszam na wspólne wyprawy w Beakid Śląsko-morawski.Zna trochę czeskie beskidy.W temacie Beskidy u sąsiadów zapraszam na wspólne wypady.
Dzięki mirek. :)
Dorka pisze:1.Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy ? czy w przyszłości chciałabys ja zmienić?
Obecnie ciężko jest raczej zakladać, że w jednej firmie będę pracować do samej emerytury, ale na razie jest mi dobrze jak jest. A czy jestem zadowolona? Zdarzają się lepsze i gorsze chwile, jak w każdej pracy, ale generalnie jestem chyba na tak. Mam poczucie, że dużo się uczę i rozwijam i to jest na pewno pozytywne :)
Dorka pisze:2. Jak trafialas na forum?
Po przeczytaniu Cejrowskiego szukałam na googlach jakiegoś klubu związanego z podróżami... takimi no..dalekosiężnymi... a wyskoczyły mi Góry-szlaki. Weszłam na forum i już zostałam. Wciąga baaardzo :)
Dorka pisze:3.Jakie ksiązki , filmy lubisz ?
Filmy - takie które zostają mi w pamięci, niezaleznie od gatunku. Nie jest ich wiele; nie mam w ogóle pamięci do aktorów, obejrzany film o ile nie zmusza do myślenia zapominam po tygodniu. Taki no..przesiew. :)

A książki? Lubię fantastykę. Pratchett, Sapkowski, Asimov.
Ostatnio trafiłam na Cejrowskiego (to akurat podróże) i też mi się bardzo podobał. Poza tym lubię czytać i czytam różności :)
Dorka pisze:4. Czego się boisz najbardziej?
Starości, zależności od innych, choroby, samotności.
Dorka pisze:5. Jakie masz największe marzenie?
Chciałabym pojechać na trekking w Himalaje :)
Poza tym prozaicznie; mały domek pod lasem, szczęśliwa rodzina.
Dariusz Meiser pisze:W którym miejscu w Siemianowicach mieszkacie ?
W centrum, niedaleko rondka. Hmm.. masz kogoś znajomego? :kukacz:
Pete

Post autor: Pete » 21 kwietnia 2008, 21:59

Trafiłem na Twoją stronkę i nie pochwaliłaś się u nas przejściem Dolomitów i Alp Julijskich :zoboc: Opowiedz coś więcej o Via Ferratach i powiedz, czy według Ciebie Alpy są piękniejsze od chociażby naszych Tatr... :)
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2008, 16:35 przez Pete, łącznie zmieniany 1 raz.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 kwietnia 2008, 12:31

Instrument muzyczny, który lubisz najbardziej?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 kwietnia 2008, 15:54

Mosorczyk pisze:Elik pokażesz mi kiedyś jak będziesz miała wolny czas jak się przechodzi Via Ferratę Copa Romana? :lol:
Muszę się najpierw zastanowić czy aby nie jest ona zbyt niebezpieczna i zbyt wymagająca kondycyjnie :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 kwietnia 2008, 15:57

Moi drodzy, jak wrócę do domu to się zabiorę na spokojnie za odpowiadanie na pytania.

Mosorczyk, zażyłeś mnie tym zażynaczem :D
ODPOWIEDZ