Tydzień McGregora

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 28 marca 2008, 14:41

Które cechy charakteru potrzebne Ci w pracy przydają się również w górach?
Gdybyś w swoim życiu miał okazję wejść jeszcze na jedną tylko jedną górą, jaka by to była?
Ulubiony kurort narciarski?
Czy zamierzasz kiedyś wrócić do skoków spadochronowych, chocby tylko w ramach 'rekreacji'?

PS. Miło mi bardzo było przeczytać, dziękuję.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2008, 17:16

No to wieczorkiem będę odpowiadać na pytania ale jeszcze nie teraz bo praca, remont :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2008, 23:24

Dariusz Meiser pisze:Czy Beskid Wyspowy to Twoje ulubione pasmo górskie ?
W tym Beskidzie zacząłem swoja przygodę z górami w wieku... 3 lat, gdy moi rodzice przyjechali wtedy na wakacje do babci ze strony mojej mamy dokładnie do Dobrej k/Limanowej. Tata zabrał mnie wtedy na Łopień, nie pamiętam tego dokładnie ale tak było według jego opowieści...Noclegi pod gołym niebem, w opuszczonych bacówkach na Mogielicy, Łopieniu, cos pięknego...Naprawdę można się zakochać w tej części gór, gdyż są w pewnym stopniu jeszcze mało przechodzone przez turystów - co mnie cieszy, gdyż często szlaki bądź ścieszki które prowadzą na szczyty są nie przetarte.
Dariusz Meiser pisze:Jaki masz stopień zawodowy (wiem, gdzie pracujesz) ?
Ogólnie nie lubie pisać na temat swojej pracy...no taki zawód, jestem asystentem czyli jest to samo co detektyw
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2008, 23:37

Najwyższy szczyt jaki zdobyłeś?
Gerlach, ale była to spontaniczna wyprawa, że dopiero po latach doszło do mnie gdzie tak naprawdę wchodziłem...teraz dopiero zaczynam odczuwać respekt do tej górki i to naprawdę poważny
Ulubiony autor?
Ogólnie nie mam tak skonkretyzowanego autora, bardziej literaturę typu Łysiaka itp czyli historie prawdy których troche boli a innych rozczarowuje inaczej mówiąc literatura faktu, historii
. Troche fantasty typu Sapkowski, troche psychologii...ogólnie chwytam książkę na którą w danym momencie mam ochotę oraz chcę sprawdzić czy faktycznie jest tak dobra jak opisują krytycy. Może inaczej nie czytam romansów i śmiesznych brukowców. Ostatnio czytałem książkę Mario Vargas Llosa "Andy" i "Rozmowa w Katedrze".
Ulubiona muzyka?
Klasyka Rocka, muzyka Celtycka, muzyka dźwięków Vangelis, polski ale stary Rock - typu Kostek Yoriadis, Turbo "Dorosłe Dzieci" to na pewno znasz
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2008, 23:44

Partycja pisze:- Masz zdjęcia z Gerlacha, można tu coś wrzucić?
Ubolewam nad tym ale nie mam nic z tej wyprawy
Partycja pisze: Wlepiłeś, wlepiasz jakieś mandaty, za co najwyżej najczęściej
Szczerze nigdy gdyż nie była to moja działka i nigdy nie byłem zwolennikiem tego typu systemu "resocjalizacji"
- Trudno było zdać testy i teorię do Twojej pracy?
Czy trudno, same testy sprawnościowe nie były ciężkie, bieg Kupera 12 minut, drążek, bieg po kopercie, jednakże były bardzo dociągnięte wyniki, a że byłem w bardzo dobrej kondycji fizycznej jak i psychofizycznej to nie miałem żadnych problemów z osiągnięciem b.dobrych wyników
Partycja pisze: Porada prawna: Czemu podobno drogówka nie przyjmuje potwierdzenia bankowego
(wydruk z Internetu nie wymagający podpisu i stempla) za płatności OC,
tylko musi być zapłacone na poczcie???
Tak jak Królik napisał nie moja działka
_________________
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2008, 23:53

Waldek pisze:1. Interesujesz się komputerami coś więcej, niż tylko bieżące potrzeby?
Mam dobrego kolegę informatyka i wiele sie od niego uczę...dlatego też ciągle mój komp chodzi i działa. Ogólnie znam sie profilaktycznie, tak tylko dla siebie
2. Ulubiona gra komputerowa?
Medal of Honor wszystkie części a najbardziej pierwsza
3. Byłeś kiedykolwiek w Pieninach?
Byłem kilka razy
4. Boisz się pająków?
Nie boję się, uważam że przynoszą szczęście
5. Lubisz/boisz się burz?
Ogólnie nie boję się, ale raz gdy byłem na wakacjach chodziłem wtedy do podstawówki, przyszła taka burza, że obok domu babci piorun uderzył w drzewo...białość i nic więcej a hałas taki że wszyscy byli w domu spakowani...wtedy się bałem
6. Chciałbyś mieć samochód? Jeśli już, to jaki?
Mam samochód i dużo jeżdże, moje marzenie Honda CRV silnik 2.2 EXECUTIVE MT turbo diesel 140KM, akurat na wypad w góry
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2008, 0:15

jck pisze:Które cechy charakteru potrzebne Ci w pracy przydają się również w górach?
Planowanie z możliwością wykluczenia jak największej ilości błędów, czujność oraz szybkość działania w sytuacjach stresowych to jest najważniejsza cecha, która daje odpowiedź na wszystko
jck pisze:Gdybyś w swoim życiu miał okazję wejść jeszcze na jedną tylko jedną górą, jaka by to była?
Mam 3 takie szczyty, Aconcagua 6962 m.n.p.m., Mount McKinley (Denali) 6194 m.n.p.m. oraz K2 (Chogori)Karakorum 8611 m.n.p.m.
Zgadnij co bym wybrał 8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2008, 0:19

jck pisze:Ulubiony kurort narciarski?
Chciałbym zaczać jeździć na narty w Alpy ale nie mam na razie ekipy. Ale na razie Słowacja Tatrzańska Łomnica i Stary Smokowec
jck pisze:Czy zamierzasz kiedyś wrócić do skoków spadochronowych, chocby tylko w ramach 'rekreacji'?
Nie i takie było moje postanowienie po wojsku
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2008, 19:39

1. Jeździsz na rowerze? Jeśli tak to ile najwięcej kilometrów zrobiłeś podczas jednego dnia.

2. Ulubiony film?

3. Kogo typujesz na następny tydzień?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2008, 20:02

Brian OConnor pisze:1. Jeździsz na rowerze? Jeśli tak to ile najwięcej kilometrów zrobiłeś podczas jednego dnia.
Jeżdżę tylko teraz bardziej lajtowo. Jeśli chodzi o długość trasy to nigdy nie zwracałem na to uwagi. Bardziej jestem fanatykiem gier zespołowych typu koszykówka, siatkówka i piłka nożna gdyż każdą z tych dyscyplin trenowałem wyczynowo...co zawsze przydawało się w wędrówkach po górach :)
Brian OConnor pisze:2. Ulubiony film?
Na chwilę obecną Trylogia Władcy Pierścieni-książki przeczytałem pierwszy raz w podstawówce...na chwile obecną chyba z 10 razy. To co Peter Jackson przeniósł z książki na taśme filmową, przerosło moje najśmielsze oczekiwania, mimo tego iż wiedziałem jakiego typu filmy reżyserował - ale jak byśmy rozwinęli dyskusję wieczorna gdzieś w schronisku na ten temat przy jakimś trunku, to na pewno byśmy omówili wiele innych filmów które mnie zafascynowały. Może kiedyś :)
Brian OConnor pisze:3. Kogo typujesz na następny tydzień?
Skoro się tak upominasz to wybieram ciebie Brian OConnor
:D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 marca 2008, 20:04

McGregor pisze:Trylogia Władcy Pierścieni
Patrz McGregor i znów mamy następny wspólny temat :)
David

Post autor: David » 29 marca 2008, 20:05

koszykówka
Lubisz NBA :D ?
Pati

Post autor: Pati » 29 marca 2008, 20:21

McGregor pisze:To co Peter Jackson przeniósł z książki na taśme filmową, przerosło moje najśmielsze oczekiwania, mimo tego iż wiedziałem jakiego typu filmy reżyserował - ale jak byśmy rozwinęli dyskusję wieczorna gdzieś w schronisku na ten temat przy jakimś trunku, to na pewno byśmy omówili wiele innych filmów które mnie zafascynowały. Może kiedyś
To będzie o czym rozmawiać :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2008, 20:24

David pisze:Lubisz NBA ?
Ceniłem koszykówkę NBA z lat 90 m.in. grę Larego Bird z Celtów, Shawn Kemp wraz z Garym Paytonem z Supersonics (Szaranowicz powiedział o Kempie"zwinny jak Kot, skoczny jak Puma"), Clayd Brexler z portland, Karl Malone i John Stockton z Utah Jazz, Laary Johston z Charlotte...można by wymieniać. ceniłem ludzi którzy bardzo dobrze skakali...Wiadomo Jordan, finezja lotów, ale taki gość jak Spad Webb, Dee Brown z Celtów no Kemp, klasyka. Rozgrywki w tym czasie miały swój urok, może dlatego że w tym czasie gralo bardzo dużo gwiazd na czele z Jordanem. W chwili obecnej za dużo w NBA zrobiło się gwiazdeczek. :)
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 29 marca 2008, 20:46

McGregor
1. czego się boisz (jesli w ogóle.... :twisted: ) dotyczy sytuacji, gór, życia, pracy, uczuć etc...
2.sytuacja która Cię naprawdę przeraziła...?
3. najszczęśliwszy moment w życiu (o ile da się o nim opowiadać na forum:)
4. co sądzisz o *sile podświadomości*?
5. zasypiasz przy muzyce czy w ciszy?
6. lubisz kulinarne experymentowanie? najdziwniejsza rzecz którą zdarzyło Ci sie zjeść?
7. co Cię denerwuje w ludziach?
8. co Cię wprowadza w dobry humor (nie pytam o trunki :twisted:)?
9. teraz pytanie o trunki - co Ci najbardziej 'podchodzi'?
10. ile czasu spędzasz średnio na necie?
11. co czułeś kiedy pierwszy raz skoczyłeś ze spadochronem (jaka to była wysokość...?)
12. jakie miałeś noworoczne postanowienia?
:D :zoboc:
impossible is nothing
ODPOWIEDZ