Tydzień Turystykona

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2008, 13:45

Turystykon, mam nadzieję, że "kłopociki" szybko przeminą. Parę dni..no dobra...ale tygodni? Nie pytam, ale mam nadzieję, że szybko się ułoży dobrze, także ze zdrówkiem. :przytul:
Mam nadzieję, że mimo wszystko uda Ci się do nas dołączyć na Hawiarskiej. Trzymam kciuki.
Będzie Cię tu brakować, kurcze no.
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 28 kwietnia 2008, 17:36

Życzę powrotu do zdrowia i niech twoje kłopoty szybko przeminą.
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 28 kwietnia 2008, 21:43

no wracaj szybko do formy...
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 kwietnia 2008, 23:29

Turystykon pamiętaj że przynamniej na wsparcie myslowe możesz nas liczyć. Wracaj do zdrowia i informuj w razie potrzeby czy wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy z Tobą :spoko: 8)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 kwietnia 2008, 16:53

Turystykon zdrowia moc życzymy z Jadzią Tobie :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 kwietnia 2008, 21:01

Turystykon: szybkiego powrotu zdrowia i internetu :!:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2008, 16:54

Witajcie!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa!
Internet już "odzyskałem", a ze zdrowiem jest już lepiej, wszystko jest na dobrej drodze... :hura:

Jeszcze raz dziękuję!

A tymczasem zabieram się za nadrabianie zaległości po 23 kwietnia ;)
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 05 maja 2008, 17:06

Turystykon pisze:Internet już "odzyskałem", a ze zdrowiem jest już lepiej, wszystko jest na dobrej drodze...
Tak trzymać!
Cieszymy się, że jesteś.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 05 maja 2008, 19:20

Turystykon pisze:nadrabianie zaległości po 23 kwietnia
trochę tego masz, tylko żebyś sobie oczu nie popsuł od czytania tego wszystkiego :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 05 maja 2008, 20:21

Hej Radek. dobrze, ze znów jesteś.poadr z oława city!
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 20:50

Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz!

Miło się czyta takie wpisy! :oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 22:13

Radek, dobrze że już jesteś :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 22:54

Cieszę się, że wróciłes bedziemy mogli kontynuowac dopiero co rozpoczęte rozmowy :) Mam nadzieję, ze Twoje sprawy sie poukładały i zostaniesz juz tu z nami na forum bo przyznam sie szczerze, ze jakos tak brakowało Twojej aktywności postowej ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 maja 2008, 21:46

No i znowu się powtórzę - Dziękuję Wam wszystkim! ;)
Karina pisze:Cieszę się, że wróciłes bedziemy mogli kontynuowac dopiero co rozpoczęte rozmowy :) Mam nadzieję, ze Twoje sprawy sie poukładały
Sprawy raczej TAK, teraz tylko dopinam niektóre na ostatni guzik. Jednak internet mi wrócił i mogę spokojnie przejść do:
Karina pisze:zostaniesz juz tu z nami na forum bo przyznam sie szczerze, ze jakos tak brakowało Twojej aktywności postowej
Dziękuję! Staram się jak mogę, a bez Was bym nie mógł w ogóle...
A co do naszych rozpoczętych rozmów, to z wielką chęcią... ;) Jak coś przeoczę, to już teraz przepraszam - daj mi znać!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2008, 11:02

Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany moimi Forumowymi (i może nie tylko) losami, to informuję, że nie będzie mnie na Forum przez najbliższe 10 dni, tj. do poniedziałku 8 września. Jutro idę na dwudniową wycieczkę, a od soboty siedzę w studenckiej bazie namiotowej na Przysłopie Potóckim (pomiędzy Praszywką Wielką a Będoszką Wielką, w Worku Raczańskim, w Beskidzie Żywieckim), gdzie będzie można mnie spotkać jako bazowego... ;)

Do zobaczenia na szlaku!
ODPOWIEDZ